לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בסדנאות?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

סדנאות

העשירו את עולמכם, פתחו את תחביביכם

יש לימודים שנרשמים אליהם כי "צריך" או כי הם יקדמו אתכם במסלול הקריירה, ויש לימודים שנרשמים אליהם כדי להעשיר את הנפש. למרות שסדנאות בהחלט יכולות לתת לכם כלים מקצועיים חשובים ואפילו לסייע לכם בפיתוח קריירה, הן יעשירו את הנפש שלכם וירחיבו את האופקים שלכם. בניגוד לקורסים מקצועיים או ללימודי תואר, הסדנאות הן בדרך כלל בנות מפגש אחד או מספר מפגשים בודד. ברוב המקרים לא מקבלים תעודה בסופן אבל הן בהחלט יכולות להסב אושר וסיפוק רבים.
אז במה אתם מתעניינים? לחצו על האפשרות המאימה ביותר
בשנים האחרונות צצות להן סדנאות כמו פטריות אחרי הגשם, מה שהביא למצב שקיימת סדנא כמעט בכל נושא שבעולם : סדנאות בישול, אפייה, כתיבה, סריגה ואפילו סדנה לצילום בטלפון נייד. בסדנאות האלו יינתן דגש רב על למידה מעשית (ודגש קטן יותר על החלק העיוני) מתוך אמונה כי מי שמגיע לסדנאות מעוניין ליהנות ולחוות חוויה מעשירה ומיוחדת. למידה מעשית כבר הוכחה מזמן כלמידה חווייתית בהרבה ובסדנאות היא באה לידי ביטוי באופן נרחב.

סדנאות למבוגרים

מבוגרים שיצאו לפנסיה (וגם כאלה שעדיין עובדים) מחפשים פעמים רבות אחרי סדנאות שיעשירו אותם ויאפשר להם לעסוק בתחביב חדש ונפלא. שוק הסדנאות מציע מגוון סדנאות למבוגרים בתחומים שונים ומגוונים, כך שכמעט כל אחד יכול למצוא סדנה שתעניין אותו ותכבוש את ליבו. מעבר לכלים ולידע שרוכשים בסדנאות השונות, הן גם מהוות הזדמנות מצוינת למפגש חברתי ולכן מתאימות מאוד למבוגרים. אלו יכולות להיות סדנאות חד פעמיות או סדרה של מספר מפגשים, אלו יכולות להיות סדנאות לרכישת טכניקות חדשות באמנות, בישול, אפיה או כל דבר אחר.

סדנאות גיבוש 

תחום נוסף שנמצא בפריחה בשנים האחרונות זהו התחום של סדנאות גיבוש. מדובר במפגש חד פעמי המיועד לקבוצה של אנשים בעלי מכנה משותף. אלו יכולים להיות צוותי עובדים, קבוצת חברים, משפחה וכו'. בסדנאות הגיבוש תרכשו מיומנות חדשה כלשהי כאשר "על הדרך" תזכו לחוויה מעשירה ומגבשת. חשוב לבחור בסדנה שתתאים לקבוצת האנשים שאמורה להשתתף בה ובחברה אמינה בעלת ניסיון בהעברת סדנאות גיבוש. סדנאות אלו, בדרך כלל, גורמות לגיבוש ושמות דגש נרחב על ההנאה של המשתתפים.

סדנאות מקצועיות

למרות שתיארנו את הסדנאות כמעין מפגשים חווייתיים שנועדו להעשרה ולכיף, ישנן גם סדנאות מקצועיות שמספקות למשתתפים בהם כלים מקצועיים חשובים ומזכות גם בהטבות גמול השתלמות. אלו יכולות להיות למשל סדנאות לאנשי חינוך, לצוותי רפואה, לאנשי שיווק וכו'. הסדנאות המקצועיות יעסקו בכל פעם בנושא אחר ויאפשרו למשתתפים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. בכל תחום עיסוק ישנם חידושים ועדכונים בכל רגע נתון והסדנאות האלו הן הזדמנות מצוינת כדי ללמד את העובדים ולהעשיר את הידע שלהם. סדנאות מקצועיות הן רווחיות גם עבור העובדים וגם עבור המעסיקים. מהצד של העובדים הן מהוות העשרה ושדרוג מקצועי והמעסיקים, מאידך, מרוויחים עובדים מקצועיים ומלומדים יותר.
ייעוץ לימודים לסדנאות - נציג אתר לימודים