לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בקורסי העשרה?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

קורסי העשרה

אז במה אפשר לקחת קורסי העשרה? בכל דבר שבעולם!

כשאנחנו אומרים כל דבר שבעולם אנחנו ממש ממש מתכוונים לזה. זה יכול להיות קורס לימודי שפה, קורס פיסול, נומרולוגיה וכו'. כמובן שתוכלו לעסוק במה שתלמדו גם לפרנסתכם, אולם המטרה העיקרית של קורסי העשרה היא העשרה של הנפש. הטרנד של קורסי העשרה לא פסח על אף גיל ואם חשבתם שזה דבר ששמור לפנסיונרים עם זמן פנוי, תחשבו שוב. גם צעירים בוחרים בקורסי העשרה ונהנים ללמוד דברים חדשים ומעניינים.
קורסי ההעשרה השונים הפכו למבוקשים ביותר בשנים האחרונות על ידי אנשים בכל הגילאים. הביקוש אל הקורסים האלו הוא מובן לחלוטין כיוון שמדובר בקורסים שעושים טוב ללב ולנפש. קורסי העשרה, כשמם כן הם, נועדו להעשיר אתכם. להעשיר אתכם בידע, באנרגיות, במוטיבציה ובאופן כללי במגוון של רגשות ותחושות נהדרות. לא תמיד קורסי העשרה יהפכו אתכם לאנשי מקצוע בתחום, אבל הם בהחלט יכולים לשפר את התחושה האישית שלכם ולהסב לכם אושר (או עושר…) רבים. שווה לא?

קורסי העשרה למבוגרים

בגילאים המבוגרים יותר נוצר לפתע שפע של זמן פנוי שרצוי וכדאי למלא. זו גם היציאה לפנסיה שגרמה לכך וגם העובדה שהבית התרוקן מילדים. מסיבה זו קורסי העשרה בגילאים המבוגרים הם דבר פופולרי במיוחד. תוסיפו לזה את העובדה שהקורסים האלו מהווים מפגש חברתי ומקום ליצירת קשרים חברתיים וקיבלתם הסבר מדויק למדוע מבוגרים רבים בוחרים לקחת קורסי העשרה. הקורסים האלו מהווים הזדמנות מצוינת להגשים חלום וללמוד דברים שבתור צעירים רק חלמתם עליהם. זו יכולה להיות טכניקה באמנות, שפה או כל דבר אחר שיעשה לכם טוב.

קורסי העשרה למורים בשנת שבתון

מורים וגננות שיוצאים לשנת שבתון מחויבים בלימודים כחלק מהתנאים לשנת השבתון שלהם. כמובן שעליהם לאשר את הלימודים בהם הם בוחרים אצל יועץ קרנות ההשתלמות, אבל קורסי העשרה בהחלט יכולים להיחשב כלימודים מוכרים לשנת השבתון. שנת השבתון היא שנה מיוחדת שבה ניתן ללמוד משהו שמעניין אתכם ולקבל הזדמנות להעשיר את הידע שלכם ולהרחיב את האופקים שלכם. קורסי העשרה בשנת שבתון ממלאים שתי פונקציות: מצד אחד הן מעשירים את שעות הפנאי בתכנים מעניינים ומהצד השני הם מעניקים לכם כלים נוספים שיוכלו לשמש אתכם בדרככם המקצועית.

תנאי קבלה לקורסי העשרה

קורסי העשרה פתוחים למעשה כמעט לכל אחד וברוב המקרים אינם מציבים תנאי קבלה כאלה או אחרים. כמובן שיהיו קורסים שכן יציבו תנאים, אולם הרוב הגדול של הקורסים זמינים ונגישים עבור אנשים בכל קשת הגילאים וללא תנאים מוקדמים. העובדה שאין תנאי קבלה לקורסי העשרה מאפשרת לכל אחד להרחיב את אופקיו ולהעשיר את הידיעות שלו בקורסים מרתקים ומגוונים.  הקורסים האלו מומלצים לכולם: גם למי שעוסק בקריירה רצינית וגם למי שיש לו שפע של זמן פנוי.
ייעוץ לימודים לקורסי העשרה - נציג אתר לימודים