לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בלימודי העשרה?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

לימודי העשרה

לימודים הם לא רק הכרח - לימודים העשרה הם כיף של ממש

ניתן לראות בלימודי העשרה כלימודים לנפש. כמובן שאפשר להשתמש בהם גם לצרכים מקצועיים, כמובן שהם יכולים לקדם אתכם ולהעניק לכם כלים נוספים וחשובים, אבל הם קודם כל בשביל הנפש שלכם. הכוונה שלנו ב"לימודים לנפש" היא שמדובר בלימודים שנועדו כדי לעשות לכם טוב עוד לפני שהם יעשו טוב לחיים המקצועיים שלכם. זה יכול להיות כל דבר שתרצו ללמוד והוא יעשיר אתכם: מוזיקה, אמנות, אפייה, תפירה, בישול, שזירת פרחים, ריקוד וכו'... לימודי העשרה הופכים אנשים לעשירים , לא בכסף, אלא בידע . ידע , למי שעוד לא הבין, הוא כוח חשוב ביותר.
אז במה אתם מתעניינים? לחצו על האפשרות המאימה ביותר
בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, לימודים יכולים להיות כיף של ממש! נכון, יש את אלו שהולכים ללמוד "רק כי חייבים", יש את אלו שהולכים כי ההורים לוחצים עליהם ויש אלו שהולכים ללמוד פשוט כי הם רוצים! לימודי העשרה, כשמם כן הם, מעשירים בידע נוסף שתורם גם בפן המקצועי אך בהחלט גם גם בפן האישי. לימודי העשרה מובילים לסיפוק, להגשמה, למימוש עצמי ובעיקר בשביל הכיף. לימודי העשרה "פותחים את הראש", מרחיבים אופקים ותורמים לגילוי של עולמות חדשים לגמרי. אז כמו שאמרנו, לימודים יכולים להיות כיף של ממש אם מקפידים לבחור קורסים וסדנאות העשרה שבאמת הולכים לגרום לכם להנאה.

סדנאות

סדנאות הפכו בשנים האחרונות פופולריות במיוחד. מדובר בלימודים שנחשבים לפחות מחייבים מלימודי תעודה או מלימודי תואר אך עם זאת הם מאוד מעשירים. זו יכולה להיות סדנה חד פעמית או סדנה בת מספר מפגשים. האווירה בסדנאות השונות היא בדרך כלל נעימה במיוחד ומאפשרת לכם ליצור קשרים חברתיים בנוסף ללמידה. הסדנאות השונות יעשירו אתכם בתחום מסוים או בפעולה מסוימת (למשל סדנאות של שזירת פרחים) ויאפשרו לכם ליישם את מה שלמדתם בחייכם המקצועיים או האישיים. בדרך כלל אנשים נוהגים להגיע לסדנאות למטרות העשרה והנאה וכדי להעניק לעצמם מתנה.

קורסי העשרה

בדומה לסדנאות השונות גם קורסי העשרה נועדו כדי להעשיר אתכם ואת הידע שלכם. אלא שבניגוד לסדנאות, קורסי העשרה נמשכים בדרך כלל על פני יותר זמן והם כוללים חומר ותכנים רבים יותר. קורסי העשרה יכולים להיות כלי מקצועי (כמו למשל קורסי הנומרלוגיה או גרפולוגיה ) או שהם יכולים להיות משהו עבור עצמכם וללא קשר לחייכם המקצועיים (כמו לימוד ערבית או קורס יוגה למשל). ניתן ללמוד קורסי העשרה במגוון מוסדות לימוד בכל רחבי הארץ ולבחור את הקורס שמעניין אתכם ביותר.

למי מיועדים קורסי העשרה?

לימודי העשרה אלו לימודים שמרחיבים את האופקים, אלו לימודים מעצימים  שמאפשרים לגלות עולמות חדשים ולרכוש ידע בתחומים לא מוכרים. מסיבה זו אלו לימודים שמתאימים לכולם. כשאנחנו אומרים לכולם, אנחנו באמת מתכוונים לכך : מבוגרים, צעירים, ילדים, נוער, הורים וכו'. הלימודים האלו מתאימים לכל שכבות האוכלוסייה וכמעט ואין מי שלא ימצא משהו שמעניין אותו. מה שיפה בקורסי העשרה השונים הוא שלא צריך ניסיון וידע מוקדם (לרובם) וזה אומר שבאמת כולם יכולים ללמוד אותם.

ישנם קורסי העשרה המיועדים לאוכלוסייה מסוימת כמו בני גיל הזהב למשל, או קבוצות נשים וישנם קורסים המיועדים לקבוצה בעלת מכנה משותף מקצועי כמו למשל קורס העשרה למנהלים, למורים, לרופאים וכו'. במקרה הזה לא כל אחד יוכל להתקבל לקורס, אלא רק אלו שעונים על הדרישות. בעלי מקצוע שניגשים לקורסי העשרה זוכים בהזדמנות מיוחדת להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. כך למשל מנהלים שבוחרים ללמוד קורס המיוחד למנהלים מקבלים כלי נוסף שבאמצעותו יוכלו לנהל את העסק ואת העובדים.
ייעוץ לימודים ללימודי העשרה - נציג אתר לימודים