לימודים

השתלמויות מקוונות למורים

זה נכון שאתם מחויבים לעשות את ההשתלמויות האלו ואנחנו יודעים שלא תמיד יש לכם את הפנאי והרצון לעשות אותן

ולמרות זאת, מדובר בצעד שיכול להעלות לכם את הוותק וכתוצאה מכך גם את השכר ואפילו להרחיב לכם את הדעת והאופקים. אם בעבר הרוב הכמעט מוחלט של ההשתלמויות דרשו נוכחות פיזית בשיעורים, מאז הקורונה חל שינוי משמעותי והיום ניתן למצוא יותר ויותר השתלמויות און ליין למורים. זה לא שתוכלו "להבריז" מההשתלמויות האלו, אבל זה בהחלט יותר נוח וחוסך זמן בכבישים. שימו לב שלא כל קורס מקוון נחשב להשתלמות מקצועית למורים ולכן חשוב לברר זאת היטב ולקבל אישור לפני שנרשמים.

קורסים און ליין שמוכרים להשתלמויות מורים בתיכון

זה לא משנה אם אתם משתייכים לתוכנית "אופק חדש" או לכל תכנית אחרת, ברוב המקרים תהיו חייבים לעבור מספר השתלמויות לאורך השנה. כל השתלמות כזו תתרום לעליית הוותק שלכם ותבשר גם על עליית שכר. אז כן, גם אם לפעמים זה "מציק" זה בהחלט משתלם. למורים בתיכון ישנן מספר אפשרויות לקורסי פיתוח מקצועי און ליין שתוכלו ללמוד מהספה בבית או מכל מקום שתבחרו. המגוון הוא רחב במיוחד וכולל השתלמויות בנושאי החומר שאתם מלמדים (מתמטיקה, ספרות, תנ"ך וכו') לצד השתלמויות בנושאי מיומנויות למידה, נושאים וקונפליקטים רגשיים שרלוונטים למורים השתלמויות בנושאי בגרויות וכו'. רק הקפידו לוודא שעל אף שהקורסים הם מקוונים הם יהיו מוכרים לכם לגמול השתלמות.

השתלמויות למורים בצורה היברידית - גם און ליין וגם פרונטאלי

לימודים מקוונים לא מתאימים לכולם ויש כאלו שאם הם לא יושבים בכיתה ומרצה מעביר את החומר, הם מאוד מתקשים להתרכז. אם אתם משתייכים לזן הזה אבל עדיין רוצים לחסוך זמן בכבישים ולנצל את האפשרות לקורסי און ליין, בואו להכיר את ההשתלמויות ההיברידיות! מדובר בקורסי פיתוח מקצועי שכוללים גם למידה פרונטאלית בכיתה וגם למידה מקוונת מהבית. גם שיטת הלימוד הזו צמחה הודות לקורונה ומהווה אלטרנטיבה ראויה למורים שרוצים ללמוד קורסים לפיתוח מקצועי שייחשבו להם כגמול השתלמות.

השתלמויות מקוונות לגננות ומורים ביסודי

בתור גננות ומורים בבית הספר היסודי אתם וודאי מרגישים על בשרכם שהעבודה לא נגמרת כשנגמר היום בגן או בכיתה. צריך להכין חומרים ומפגשים ליום הבא, לשוחח עם הורים, עם המפקחת, לעשות מיפויים ומה לא. במצב כזה, בו גם נדרשים לעבודה רבה מהבית וגם נדרשים לבצע לימודי פיתוח מקצועי, השתלמויות מקוונות הן הפתרון האולטימטיבי! בואו להתרשם ממגוון רחב של קורסים מקצועיים שמוכרים להשתלמות וניתן ללמוד אותם מהבית.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות לימוד להשתלמויות מקוונות למורים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שבחרתם ולא יעשה בהם שימוש אחר!
טרם עודכנו מוסדות לימודי עבור השתלמויות מקוונות למורים
קורס ברמנים בברמסטר לימודי משפטים לימודים במטואר פסיכומטרי