לימודים

השתלמויות משרד החינוך

בתור מורים, גננות ועובדי הוראה אתם וודאי יודעים שאתם מחויבים למספר השתלמויות לאורך הקריירה המקצועית שלכם

מעבר לזה שההשתלמויות משרד החינוך תורמות לכם באופן אישי להרחבת הידע הן מהוות יעד לגורמי הפיקוח שרואים בהן תרומה משמעותית לשדרוג היכולות המקצועיות שלכם. אז כן, זה חובה וזה לא תמיד מתאים או נוח אבל בראייה הכוללת זה בהחלט יכול לקדם אתכם. אם תבחרו השתלמויות שמעניינות אתכם ומדברות את עולמות התוכן שלכם תוכלו לצאת מורווחים וגם לקדם את הקריירה המקצועית שלכם! ואף מילה על זה שזה נותן לכם נקודות להעלאה בשכר.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות לימוד להשתלמויות משרד החינוך
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שבחרתם ולא יעשה בהם שימוש אחר!
טרם עודכנו מוסדות לימודי עבור השתלמויות משרד החינוך

קורסים שמוכרים להשתלמויות משרד החינוך

אז נכון שאתם לא יכולים לקחת סדנה להכנת סושי או לאפיית עוגיות וזה ייחשב לכם כגמול השתלמויות, אבל יש המון קורסים אחרים שכן ייחשבו! היום משרד החינוך מאוד פתוח בכל מה שקשור לקורסים לגמול השתלמות וניתן למצוא קורסים רבים במיוחד שכמעט כל אחד ימצא משהו שמעניין אותו. אפשר ללמוד את הקורסים במכללות פרטיות או ציבוריות , אוניברסיטאות ומוסדות לימוד שאינם קשורים בהכרח למשרד החינוך. מה שכן, לפני שנרשמים לקורסים חייבים לוודא שהם מוכרים לגמול השתלמות.

פיתוח מקצועי למורים ועובדי הוראה

לצד קורסים "כלליים" יותר שמוכרים לגבול השתלמות, ישנם גם קורסים רבים שנכללים תחת התחום של "פיתוח מקצועי". אלו יהיו קורסים בתחום החינוך שיעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלכם והם מגוונים במיוחד. תוכלו למצוא קורסים בגיאוגרפיה, פיזיקה, היסטוריה, אמנות, ספרות ועוד כל-כך הרבה תחומים שמתאימים לאנשי הוראה מכל התחומים. גם במקרה הזה חשוב לוודא שאלו קורסים שמוכרים לקבלת גמול השתלמות.

השתלמויות אופק חדש

אם אתם משתייכים לרפורמת אופק חדש אתם וודאי יודעים שאתם מחויבים למספר השתלמויות שגם יקדמו אתכם מבחינה מקצועית וגם ישדרגו את השכר שלכם. השתלמויות אופק חדש הן מגוונות והם יעלו אתכם בדרגה כך שממש לא כדאי לוותר עליהם. שלא כמו בעבר היום ניתן למצוא קורסים מקוונים שיאפשרו לכם להשלים גמול השתלמות מבלי לצאת מהבית! השתלמויות מקוונים למורים הן פתרון מצוין לשילוב בין קריירה לבין החיים הפרטיים מבלי לפספס את הדרך להתקדם ולהעלות את השכר שלכם.
קורס ברמנים בברמסטר לימודי משפטים לימודים במטואר פסיכומטרי