לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בהשתלמויות?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

השתלמויות

לשפר את תנאי העסקה של העובדים ולהעשיר את הידע שלהם

לא כל ההשתלמויות משפרות באופן מיידי את תנאי ההעסקה, אולם אפשר להגיד באופן די גורף שכולן מעשירות את הידע. למה אנחנו מתכוונים? קורסי ההשתלמות אלו בדרך כלל קורסים המיועדים לעוסקים במקצוע מסוים וברוב המקרים הם יהיו בתחום העיסוק שלהם. זה אומר שההשתלמויות שיעברו עובדי ההוראה יסייעו להם להיות עובדים בעלי ידע רחב יותר, דבר שיטיב עם מערכת החינוך. השתלמויות לצוותי רפואה גם כן ירחיבו את תחומי הידע שלהם, מה שיטיב עם ציבור המטופלים. במקרים מסוימים (בעיקר במקרה של עובדי הציבור) השתלמויות ישפרו את תנאי השכר שלהם ובמקרים אחרים הן רק יעשירו את הידע שלהם (וזה חשוב לא פחות!). השתלמויות הן כדאיות גם לעובדים אך בהחלט גם למעסיקים והן יוצרות למעשה מצב שבו שני הצדדים מרוצים.

קורסים לגמול השתלמויות

ישנם עובדים רבים שבתנאי ההעסקה שלהם מוזכר סעיף "גמול השתלמות". זה אומר שבכל תקופה מסוימת הם יהיו זכאים ללמוד באחד הקורסים המוכרים לגמול השתלמות וליהנות משיפור תנאי השכר (במידה וישלימו את השעות הדרושות). כמובן שלא כל קורס נחשב למוכר לגמול השתלמויות ובדרך כלל מדובר בקורס שיעשיר את הידע של העובד בתחום העיסוק שלו. ניתן למצוא את קורסים כאלה במגוון רחב של בתי ספר ומוסדות לימוד בכל רחבי הארץ ויש לוודא שהם עומדים בתנאים שקבעה המדינה לקורסים המוכרים לגמול השתלמות. ישנו ביקוש גדול לקורסים האלו (כיוון שיש עובדים רבים שזכאים להם) ישנם מקומות רבים ללמוד אותם בהם, בכל רחבי הארץ.

השתלמויות למורים

בין המגזרים שעוברים הכי הרבה השתלמויות ניתן למצוא את מגזר עובדי ההוראה. גם מורים וגם גננות לומדים מספר השתלמויות בשנה, דבר שמשפר בצורה משמעותית את תנאי השכר שלהם. ההשתלמויות כדאיות למורים כמובן גם בשל התוספת הכספית אך בהחלט לא רק. בהשתלמויות לומדים חידושים בתחום, כמו גם מעשירים את הידע בתחומים חופפים שמעניקים כלים משמעותיים לעבודה החינוכית. מורים רבים מדווחים שהשתלמויות רבות שבחרו ממש "ריעננו" את העבודה החינוכית שלהם והפכו אותם לאנשי חינוך טובים יותר.

השתלמויות לצוותי רפואה

גם צוותים רפואיים (אחיות, רופאים וכו') מחויבים בלקיחת השתלמויות אחת לכמה זמן. גם במקרה הזה מדובר במצב שבו שני הצדדים יוצאים נשכרים : הצוותים זוכים לשיפור בתנאי העסקה שלהם והציבור זוכה לאנשי רפואה מקצועיים יותר, רעננים יותר ובעלי ידע רחב. תחום הרפואה עובר חידושים ועדכונים כל הזמן וההשתלמויות האלו הן הדרך הטובה ביותר כדי לדאוג שאף אחד לא יישאר מאחור. ישנם מקומות רבים בהם ניתן לעבור את ההשתלמויות וניתן לבחור מבין מגוון רחב של קורסים לפי תחום העניין שאתם הכי נמשכים אליו. פעמים רבות עובדים רואים בהשתלמויות "עצם בגרון" שתופסת להם את שעות הפנאי, אולם למעשה מדובר במאגרי ידע מעשירים שמעניקים כלים מקצועיים לכל החיים.
ייעוץ לימודים להשתלמויות - נציג אתר לימודים