לימודי תעודת הוראה במתמטיקה למהנדסים

מסלול הסבה ממוקד ומקוצר שיהפוך אתכם למורים מקצועיים למתמטיקה

מהנדסים בעלי תואר ראשון הם מורים פוטנציאלים מצוינים למתמטיקה. הידע המקצועי שצברתם יכול לשמש אתכם לעיסוק חשוב ומשמעותי בתחום החינוך ולחלוק את הידע שלכם עם תלמידים. במהלך לימודי תעודת הוראה תרכשו ידע וכלים ללימוד מתמטיקה ותוכלו לקחת חלק בעיצוב דור העתיד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי תעודת הוראה במתמטיקה למהנדסים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הסבת מהנדסים להוראה
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי תעודת הוראה במתמטיקה למהנדסים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
למי יתאימו לימודי תעודה במתמטיקה למהנדסים?
אתם מכירים את עצמכם הכי טוב וכנראה אם אתם מתעניינים בתעודת הוראה אתם אנשי חינוך בדם. אתם נועדתם לעבוד עם אנשים לפתח את דור העתיד ובהחלט ניתן לומר שזה דבר נהדר! ובכן תעודת הוראה במתמטיקה למהנדסים מתאימה לכם - אשר שואפים לעבוד עם אנשים, לחנך, ללמד ולהעשיר ידע לאחרים. זהו תפקיד עם המון אחריות שמצריך רצון לסביבת עבודה הקשורה בתלמידים. אתם הולכים להיות חלק ניכר מהלמידה של דור העתיד אשר לא ישכח אתכם אם תשאירו אצלו את הרושם הנכון בתור מורים. סבלנות וסובלנות הן תכונות חובה כאן.

יתרון בלימודי מתמטיקה למהנדסים
חשבתם על היתרונות הרבים בלימודי מתמטיקה למהנדסים? אם לא אנחנו כאן כדי לגרום לכם להבין. בניגוד לאדם אשר מתחיל ללמוד מאפס את תחום המתמטיקה ושואף להיות מורה, אתם כבר נמצאים במחצית מהדרך והדבר יקל עליכם במהלך הלמידה לתעודת הוראה במתמטיקה למהנדסים. מקצוע מכובד זה הוא בהחלט מבוקש כי מורים למתמטיקה יש לא מעט, אך מהנדסים שמלמדים יש לא הרבה וכאן באה הייחודיות שלכם המשכורת הגבוהה, לידי ביטוי.

תנאי קבלה ותוכנית לימודים להוראה
לכם שחושבים ללמוד מתמטיקה למהנדסים, חשוב שתדעו שמקצוע זה הולך לפתח אתכם במסלול המקצועי ולתת מקפצה אדירה למשכורת שלכם. תנאי קבלה להסבת מקצוע מהנדסה להוראה, דומים כמעט בכל הארץ לתנאי הקבלה לתואר ראשון בחינוך או הוראה. כל סטודנט מקבל תוכנית לימודים אישית המתאימה לו ולידע שרכש עד כה בלימודיו הקודמים. הסטודנט יכול לבחור את גיל התלמידים שאיתם ירצה לעבוד - גננות, (הוראה לגיל הרך) יסודי, חטיבה, תיכון וכו.