לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בקורסים והכשרות לעובדי ארגונים?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

קורסים והכשרות לעובדי ארגונים

השתלמויות במסגרת מקום העבודה ובקורסים חיצוניים

לקורסים והכשרות לעובדי הארגון מטרות רבות שיכולות לשרת את הארגון ומטרותיו, לייעל תהליכים וליצור אטמוספירה חיובית ומקצועית יותר.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות לימוד לקורסים והכשרות לעובדי ארגונים
בשנים האחרונות, כולנו עדים לתמורות ולשינויים מרחיקי הלכת שחלים בכל שוק התעסוקה. הקורונה האיצה עוד יותר את התהפוכות הללו, ובאופן כללי ניתן לומר שמקומות עבודה רבים מצאו את עצמם כשהם כלל לא ערוכים לשינויים הללו. עובדים החלו לעבוד באופן מקוון מהבית, דבר שגרם לתחושת חוסר שייכות לארגון ולריחוק שגרם למחויבות והמוטיבציה להיחלש. עובדים רבים פוטרו, אחרים יצאו לחל"ת וחלקם לא חזרו, עובדים רבים מצאו את עצמם מתחילים עבודה חדשה מאפס, ובאופן כללי נוצר צורך דחוף לחזק ולגבש מחזק את המבנה הארגוני בחברות ובעסקים רבים, כמו גם לשמור על הכישורים והמקצועיות של העובדים הקרובים והרחוקים, הוותיקים ואלו שנכנסו זה עתה לתפקידם.

הכשרות מקצועיות לעובדים

לימי הכשרות וקורסים מרוכזים לעובדים יכולות להיות מגוון מטרות, כמו הכשרה והתמקצעות בתחום העבודה הספציפי של קבוצת עובדים מסוימת. בדיוק כמו השתלמות בכל תחום ניתן להזמין קורסים ייעודיים וספציפיים עבור קבוצת עובדים שזקוקה להכשרה בתחום התמחות ספציפי. ניתן לפנות לחברות ומוסדות שונים שמפעילים ימי עיון והכשרות, ולהזמין אותם לתת לעובדים שלכם את ההזדמנות ללמוד ולהשכיל ברכישת ידע חדש, או העמקה וריענון של ידע קיים.

קורסים מרחיבים לעובדי החברה

יתכנו גם קורסים והכשרות במסגרת הענקת זמן איכות לעובדים בימי גיבוש או סתם בתור פינוק, פשוט לתת לעובדים את האפשרות להנות מיום של אוירה משוחררת ונחמדה, בה יוכלו ללמוד משהו חדש שיעשה להם טוב, לאו דווקא בתחום עבודתם אלא יותר בשביל הרחבת אופקים ורכישת ידע עולם. קורסים מסוג נוסף יכולים להיות קורסי חובה שאותם על העובדים לעבור מידי תקופה לצורך ריענון הידע או הנהלים (לשם דוגמה, קורס עזרה ראשונה תקופתי שאותו צריכים לעבור מידי כשנתיים על מנת לחדש תעודת מע"ר)

יתרונות לרכישת קורס מרוכז

כשאתם כמעסיקים רוכשים עבור העובדים שלכם קורס מרוכז אתם בראש ובראשונה חוסכים כסף, כי קורס מרוכז עולה הרבה פחות מאשר הכשרה פרטנית של הכל עובד בנפרד. שנית, אתם מאפשרים להם להתגבש יחד (כן, גם כשמדובר בקורס מקצועי נטו - תמיד נחמד יותר בקבוצות), ובנוסף אתם משדרים להם שהם חשובים לכם ואתם רוצים להשקיע בהם! אז יאללה, מהרו להזמין לכם קורסים, הכשרות, השתלמויות וימי עיון מקצועיים- ממש כאן באתר!
קורס ברמנים בברמסטר לימודי משפטים לימודים במטואר פסיכומטרי