הסבה להוראה

מקצוע עם משמעות אמיתי הוא מקצוע שמעשיר אחרים - בואו לעסוק בהוראה

אל תתפשרו על חיים אפורים במקצוע שמשעמם אתכם. העזו להעיז!!! עשו שינוי ובואו לתת לדור העתיד את כל מה שאתם חושבים שאתם יכולים לתת לו. אתר #לימודים מציג: מסלולי הסבה להוראה לאקדמאים שרוצים להטביע חותם אמיתי. מיטב המכללות ובתי הספר לפניכם
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להסבה להוראה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
בוגרי התכנית יהיו זכאים לתעודת הוראה לעל יסודי בתחום הדעת - ניהול עסקי, מוכרת על ידי משרד החינוך.
הלימודים מתקיימים ב: חיפה
הסבת אקדמאים להוראה בתכנית לימודים המשלבת התחדשות והרחבת אופקים מקצועיים
הלימודים מתקיימים ב: מועצה אזורית באר טוביה (ניתן להגיע ברכבת)
תכנים מרתקים לצד מקצועיים שיעשירו את סל הכלים שלכם !
הלימודים מתקיימים ב: נתניה
מעניקים ומעמיקים לכם את ידע לימודי יסוד - לימודי חינוך ולימודי התמחות
הלימודים מתקיימים ב: קצרין
הסבת אקדמאים להוראה
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להסבה להוראה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
המקצוע שיעשה אתכם מאושרים
לא תמיד יוצא לנו להמשך למקצוע שבחרנו ללמוד אליו לתואר. בני האדם זה דבר דינמי וישנם המון סטודנטים בעולם שאחרי שסיימו תואר ראשון במקצוע מסוים, עסקו במקצוע אחר לגמרי. הסבה להוראה מתאים לכם, אשר מעוניינים להפתח לנושא מקצועי אחר ממה שלמדת עד כה. מעטות העבודות או מקצועות הלמידה שיתנו לכם אושר אמיתי או סיפוק. על פי מחקרים הוראה או עבודה עם נוער וילדים הן העבודות הכי מספקות שיש בעולם! יותר מהייטק, משפטים, טייס, תכנות או וואטאבר. עבודה בחינוך תיתן לכם לעשות את מה שאתם אוהבים ותספק לכם רגעי אושר אמיתי. על פי מחקרים על אושר שנעשו במסגרות פסיכולוגיות, נקבע שסטטיסטית, האנשים המסופקים, המאושרים ביותר הם לא אלו העוסקים בהייטק, רפואה או עריכת דין כמו שנהוג לחשוב, אלא דווקא מורים, מחנכים ומדריכים.

באנו לכאן כדי להשפיע!
אתם אשר סיימתם תואר ראשון ומחפשים ללכת לכיוון אחר, הסבה להוראה היא הזדמנות שלכם. הסבה להוראה מתאימה למי שמבולבל ולא מרוצה מהתואר הראשון שלו ויכול לעשות הסבה להוראה - מקצוע מרתק עם אתגרים ועניין. התואר נמשך בין 3 ל 4 שנים, תלוי במוסד הלימודי שבחרת. הכל מי שמאז ומתמיד ראה את עצמו משפיע על אנשים או רוצה באמת להשאיר חותם על בני אדם, מומלץ בשבילו ללכת לתחום ההוראה.

איפה לומדים הוראה?
אל חשש, הוראה הוא מבין מקצועות הלימוד הכי מבוקשים ולכן בכל הארץ פרוסות מוסדות לימוד אשר מלמדות את המקצוע. יש לכם את אופצית המלככה או אוניברסיטה, מה שיתאים לכם. מכללות הן אופציה נהדרת למי שאין ציוני בגרות גבוהים או פסיכומטרי גבוה. האוניברסיטה היא מוסד עם תנאי קבלה נוקשים אז קחו בחשבון שכדי להתקבל לשם, תצטרכו אולי לעבור מכינה או לשפר בגרויות.