לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בהסבה מקצועית?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

הסבה מקצועית

ללמוד, לשנות, לרענן... - בכל גיל

למדתם מקצוע מסוים, עבדתם בו זמן מה, השקעתם וגיליתם מסירות וחריצות אבל אז דברים החלו להסתדר קצת פחות. פחות נחמד לכם לקום בבוקר לעבודה, הזמן עובר לאט, תחושת הסיפוק הולכת ופוחתת ותחושת המיצוי הולכת ומתחזקת? חשוב שתדעו שאין שום סיבה שתישארו במקום שלכם, וזה בכלל לא משנה בני כמה אתם. הסבה מקצועית היא הדרך הטובה והבטוחה לשנות כיוון, להתמלא בכוחות, ולצאת לשוק העבודה רעננים ואנרגטיים. הסבה מקצועית יכולה להתרחש כתוצאה מפיטורים, כתוצאה מתחושת שחיקה או סתם כי אתם מעוניינים להתחיל במשהו חדש ומרענן.
בשנים האחרונות הפכו לימודי ההסבה לפופולריים במיוחד. אולי זו תוחלת החיים שעלתה שהביאה לכך שאנשים נמצאים בשוק העבודה זמן רב הרבה יותר, אולי זה האושר והסיפוק שתופסים כיום מקום נרחב הרבה יותר בחיי הפרט ואולי סיבות אחרות. כך או אחרת, לימודי הסבה מקצועית מאפשרים לכל מי שמעוניין לשנות כיוון מקצועי לעשות זאת ולצאת לדרך חדשה.

הסבה מקצועית להוראה

אחד ממסלולי ההסבה היותר מבוקשים זהו המסלול של הסבה להוראה. הנתון הזה מעודד במיוחד לאור הנתונים העגומים המלמדים על משכורות המורים. אולי זו תחושת הסיפוק שמתלווה למשכורת ואולי אלו בכלל תנאי העבודה הנוחים. הסיבה האמיתית אינה משנה, מה שמשנה הוא שמוסדות לימוד רבים מציעים מסלולי הסבה להוראה ומכשירים אקדמאים רבים לשמש כמורים. ברוב המקרים יתחשבו בהכשרה הקודמת שיש לכם ויינתנו לכם פטורים מקורסים מסוימים ומסלול הלימודים יהיה קצר יותר.

הסבה מקצועית בגיל מבוגר

העניין עם ההסבות המקצועיות הוא שניתן באמצעותן לשנות כיוון ולעסוק במשהו שימלא אתכם בהרבה יותר אושר וסיפוק. מסיבה זו ניתן לבצע אותן בכל גיל וגם אם הגעתם לגיל "מבוגר" אין סיבה שתתפשרו על עיסוק במקצוע שלא ממלא אתכם. ישנים מקצועות שוחקים במיוחד שקשה לעבוד בהם במשך זמן כה רב עד הפרישה לגמלאות. אף פעם לא מאוחר מידי! וכן, גם אם זה ידרוש מכם לשוב לספסל הלימודים או יגרום להרעה זמנית בתנאים, פעמים רבות זה בהחלט יהיה שווה את זה. אין תחושה טובה יותר מלקום בבוקר לעבודה שאוהבים ולכן אפשר לגרום לכך לקרות בכל גיל.

הסבה מקצועית לאקדמאים

אקדמאים שמעוניינים בהסבה מקצועית עומדים בפני אפשרויות רבות ומגוונות. מוסדות הלימוד בדרך כלל יכירו בתארים הקודמים שהשגתם ויאפשר לכם להשתלב למסלול לימודים חדש וקצר יותר. תכנית הלימודים תהיה מותאמת להשכלה שכבר רכשתם וזמן הלימודים יהיה קצר יותר. אקדמאים רבים בוחרים להתחיל ב"קריירה שנייה" שונה לחלוטין מזו שעסקו בה בראשונה ומסלולי ההסבה מסייעים להם בכך. ניתן להשתלב לכל תחום שתבחרו כאשר הפעם תגיעו "בוגרים" יותר ומנוסים יותר, מה שיקל עליכם את הלימודים. אוניברסיטאות ומכללות רבות בכל רחבי הארץ מציעים מסלולי לימוד של הסבת אקדמאים במגוון רחב של תחומים. הסבת אקדמאים להוראה, הסבת אקמאים להייטק, לסיעוד וכו' הם רק חלק קטן מהאפשרויות.
ייעוץ לימודים להסבה מקצועית - נציג אתר לימודים