קורס טייס אזרחי

גם אתם יכולים להגשים את החלום!

עולם התעופה הוא ללא ספק מהדברים המדהימים והמופלאים שהצליח לייצר המין האנושי. האחים רייט אמנם המציאו את המטוס הראשון אך אינסוף אנשים במשך דורות ניסו לעשות זאת לפניהם והסיבה לשיגעון הזה די ברורה. אין ספק שהרבה ילדים משיבים "להיות טייס!" כששואלים אותם מה ירצו להיות כשיהיו גדולים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס טייס אזרחי
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס ייחודי בו לומד החניך את רזי השליטה במטוס,טכניקת המראה ונחיתה והתמצאות במרחב
הלימודים מתקיימים ב: שדה התעופה, הרצליה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס טייס אזרחי
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס טיס אזרחי -  מה הכוונה
בישראל יש מסלול קלאסי ברור בו עוברים טייסים והוא מתחיל ועובר בבית הספר לטיסה של חיל האוויר. אם לא הצלחתם לפני הגיוס להשיג את הזימון המבוקש למבדקי טיס - אל תאמרו נואש. ניתן לעשות זאת גם באופן פרטי ולהיות טייסים מן המניין בחברות הטיסה המובילות בעולם. בקורס טייס אזרחי אתם תלמדו הכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להיות טייסים אזרחיים, בעצם מדובר באנשים שרוצים לפנק את עצמם ברישיון שיוכלו להפיק ממנו הנאה בשעות הפנוי, לשימושם הפרטי. אך מה שקובע בתחום זה הוא הנסיון וככל שתצברו יותר שעות טיסה תוכלו להתפתח ולהטיס מטוסים גדולים ומשוכללים יותר עד מטוסי ג'מבו מסחריים.

מה לומדים בקורס טיס אזרחי?
אתם תלמדו את עקרונות הטיסה, איך לתפעל את המטוס, איך לשרוד בטיסת גשם, טיסה בנתיבים גבוהים, תאוריה עם 3 מבחנים, נסיעה עם מדריך 20 שעות ועוד. בסוף הקורס תקבלו רישיון טיס אזרחי ותעשו את הדבר המדהים שתמיד חשקת בו - להטיס מטוס בעצמכם.