קורס מטפלי NLP

הזדמנות ללמוד כיצד לטפל בשיטה המיוחדת שהצליחה לעזור לכל-כך הרבה אנשים

מטפלי NLP מוסמכים יכולים לתרום מהידע והניסיון שלהם ולסייע לאחרים בשינוי חיובי שישפיע על כל מהלך חייהם. באמצעות דמיון מודרך יוכלו גם המטופלים שלכם לתת מענה ראוי למגוון רחב של בעיות ומצבים שדורשים שינוי. קורס מטפלים יעניק לכם את הידע והכלים לעזור לאחרים ויאפשר לכם לעסוק במקצוע מרתק ובעל שליחות אמיתית.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס מטפלי NLP
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס מטפלי NLP
הלימודים מתקיימים ב: עכו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס מטפלי NLP
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה זה NLP?
אתם מעוניינים בלמידת נושא שהוא גם בעל ערך מבוקש? משהו שלא תשתעממו ממנו? אנחנו מבינים אתכם ובגלל זה תרשו לנו להציע לכם את קורס ב-NLP. תחום ה-אן אל פי הוא אולי התחום שהכי צובר תאוצה בשנים הקרובות בארץ ובעולם. הוא בין הדברים המרתקים והחזקים שיצא לכם לשמוע עליו. מדובר בשיטה ייחודית המשלבת דמיון מודרך, פסיכולוגיה, סוגסטיה, שכנוע, השפעה מנטלית וקואצ'ינג. זו בעצם שיטה ייחודית שמשתמשים בה פסיכולוגים ואף לעיתים מהפנטים כי היא דומה ברובה להיפנוזה אך יש שוני בין השיטות. היא נועדה לפתור בעיות בעיקר נפשיות של מטופלים עם סודות מתחום הפסיכולוגיה וסוגסטיה. ריצ'רד בנדלר אחראי על שיטה זו אשר מותנית במסרים מהלא מודע ושליטה בתת מודע על ידי התניות והטמעת מסרים בנפש.

למי כדאי ללמוד NLP?
אם גם אתם סקרנים למי כדאי ללמוד אן אל פי ולמי זה מתאים אז ככה - אן אל פי מיועד לאנשים שרוצים להתברג בתחום הקואצ'ינג, פסיכולוגים אשר מעוניינים בשיטה נוספת לארסנל הטיפולי שלהם, מהפנטים, רופאים ורופאי שיניים, אנשים שמתחברים לתחום ההשפעה או אנשים שמתחברים לסודות הנפש והתת מודע. בעזרת אן אל פי ניתן לפתור בעיות כמו הפרעות נפשיות, ביטחון עצמי נמוך, ערך עצמי נמוך, ייאוש, חוסר במצב רוח ועוד.

נושאי לימוד אן אל פי
ישנם מגוון נושאים שנלמדים בארץ ובחו''ל בכל הקשור לשיטה המדהימה הזו. בין היתר הנושאים הנלמדים הם: שחזור זכרונות, עוגנים, טכניקות הרפיה, טיפול בפוביות, טיפול בחרדות, שחרור הרגלים רעים, יצירת שינוי והעלאת ביטחון ועוד.