קורס IPEC

קורס ללימוד שיטת הטיפול הייחודית המשלבת בין פסיכולוגיה לרפואה סינית

במהלך הקורס המרתק תלמדו תכנים מגוונים כמו תזונה הוליסטית, טיפול רגשי, יסודות מעולם הרפואה הסינית, מבוא לפסיכולוגיה ונושאים נוספים. כשתסיימו את הלימודים בהצלחה ותעמדו בכל הדרישות, תקבלו תעודת מטפל שבאמצעותה תוכלו להעניק מהידע שלכם ולטפל באחרים. שיטת אייפק נחשבת לפופולרית במיוחד ורבים מאמינים שהיא יכולה לעזור להם בפתרון או בהקלה של מגוון רחב של בעיות.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס IPEC
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס אייפק
הלימודים מתקיימים ב: עכו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס IPEC
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה זה IPEC?
אין ספק שבשנים האחרונות אתם ודאי נתקלתם בהמון שיטות טיפול בדיקור סיני. אם זה במרפאות שיניים, קופות חולים אשר מציעות את טיפול זה ואף פסיגולוגים. IPEC הינה שיטה יחודית לריפוי כאבים או רגשיים אשר מסייעת לאנשים בבעיות התפקוד היום יומיות שלהם. שיטה זו פותחה בין פסיכולוג לבין מאסטר ברפואה סינים ששניהם ישראלים, אשר פיתחו אותה כדי לרפא בעיות רבות בעזרת התורה הסינית בשילוב גישה הוליסטית.

מה לומדים בקורס אייפק?
אתם הולכים ללמוד את הקשר בין הנפש והגוף, שיטות ריפוי וטיפול ייחודיות, לאתר נקודות רפלקס בגוף, טיפול בהתמכרויות, טיפול בטראומות, כיצד לטפל בהתנגדויות בטיפול שהגוף יציף, דמיון מודרך ועוד.נושאי הלימוד יהיו בין היתר - מבוא לפסיכולוגיה, תזונה הוליסטית, חמשת היסודות, טיפול בבעיות כרוניות ועוד.

משך קורס אייפק
הקורס נמשך לרוב בערך 600 שעות והשנה השניה תהיה סביב ה-500 שעות אקדמיות שבסופן אתם תקבלו תעודת מטפל ותוכלו לעסוק בתחום ולעבוד בקליניקות ברחבי הארץ או לפתוח קליניקה פרטית משלכם לטיפול הוליסטי.