קורס עיצוב אפליקציות

ללמוד עיצוב חוויית משתמש בעידן של אפליקציות

כדי לעצב אפליקציות לא מספיק לדעת טכניקות בעיצוב גרפי וגם ידע רב באנימציה לא תמיד יעזור. עיצוב אפליקציות הוא תחום נפרד בעיצוב שבו יש צורך מהותי בהכרות עם תחומים של אפיון, חוויית משתמש, תכנות ובניית דפי אפליקציה. מעצבי אפליקציות נמצאים בקשר רציף עם המתכנתים והמפתחים וביחד הם פועלים ליצור מוצר סופי איכותי ומושקע. קורס עיצוב אפליקציות יחשוף אתכם לתכנים עיצוביים וטכניים הכרחיים שיאפשרו לכם לעצב אפליקציות למכשירים שונים.
מכללת תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותיתמעניין אותי!מכללת תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
מסלול: עיצוב ופיתוח משחקי וידאו
האקר יו - לימודים אינטרנט והייטקמעניין אותי!האקר יו - לימודים אינטרנט והייטק
מסלול: קורס עיצוב גרפי וארט
ג´ון ברייס לימודים להייטקמעניין אותי!ג´ון ברייס לימודים להייטק
מסלול: לימודי קורס גרפיקה
בימים שבהם מספיק קצת ידע טכני מספיק כדי לבנות אפליקציה, כל ילד יכול לתכנן ולהוציא אפליקציה. בעולם שבו יש כל כך הרבה אפליקציות והתחרות בין האפליקציות היא כל כך גדולה, רק אלו הטובות והמושקעות ביותר ישרדו. אפליקציה טובה היא אפליקציה נוחה לתפעול, בעלת חווית משתמש טובה וגם כזו שמעוצבת בצורה נכונה, אסתטית וחכמה. למעצבי האפליקציות יש תפקיד מרכזי ביצירת אפליקציה מצליחה והם חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה. קורס עיצוב אפליקציות מתמקד בדיוק בכך ומכשיר את הסטודנטים לעצב אפליקציות איכותיות שיצליחו לגרום לעניין ולשימוש אצל כמה שיותר אנשים.

עיצוב אפליקציות לסמארטפון ולטאבלט
בעשור האחרון אנו עדים לתהליך משמעותי שבו המחשבים מפנים את מקומם לסמארטפונים ולטאבלטים בכל מה שקשור לצריכת תוכן ודיגיטלי. המכשירים האלו נמצאים בשימוש אצל חלק עצום מהאוכלוסייה שהשימוש שלהם במחשב התמעט בצורה ניכרת. כחלק מהמרכזיות שזוכים לה מכשירים אלו, הפכו גם האפליקציות למשמעותיות וחשובות ביותר ולכן גם התחום של עיצוב אפליקציות פורח במיוחד. קורס עיצוב אפליקציות לסמארפון ולטאבלט מאפשר לסטודנטים להתמקצע בעיצוב המיוחד של האפליקציות האלו במטרה להיות חלק מיצירת אפליקציות איכותיות ומושקעות המתאימות למובייל. במהלך הקורס תתמקדו בתחומי ידע ספציפיים לתחום הזה ותוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות תעסוקה.

מה לומדים בקורס עיצוב אפליקציות
עיצוב אפליקציות הוא שונה לחלוטין מעיצוב של מוצרים אחרים. כדי להיות מעצב אפליקציות טוב לא מספיק כישרון ויש צורך בהכרות עם ידע טכני נוסף. במהלך הקורס תיחשפו לשיטות העבודה הייחודיות של מעצבי האפליקציות, כמו גם לאנימציות מחשב, לשפות תכנות שונות, למתודולוגיות אפיון עבור סמארטפונים וטאבלט ועוד. תלמדו כיצד לעבוד עם המפתחים והמתכנתים במטרה להיות צוות מנצח שאחראי על אפליקציות מנצחות. זהו קורס מקצועי שהוא הכרחי עבור מי ששואף לעסוק בתחום וליצור אפליקציות שימושיות ואיכותיות.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס עיצוב אפליקציות
כיום כמעט לכל חברה או גוף שמכבד את עצמו יש אפליקציה משלו. "חנויות" האפליקציות במכשירי הסמטארפון מלאה ומתמלאת בכל יום באפליקציות חדשות ומגוונות. מה שאנחנו מנסים לומר בכך הוא שלמעצבי האפליקציות צפויה עבודה רבה בתחום. הדרישה למעצבי אפליקציות מנוסים ומוכשרים היא גבוהה, בעיקר בעידן בו התחרות על מכשיריהם וליבם של המשתמשים היא כל כך גבוהה. בחלק ממוסדות הלימוד יסייעו לכם לחפש עבודה לאחר הלימודים ובכל מקרה מדובר בקורס שבהחלט יכול לקדם אתכם ולפתוח בפניכם דלתות רבות.