קורס עיצוב אפליקציות

ללמוד עיצוב חוויית משתמש בעידן של אפליקציות

כדי לעצב אפליקציות לא מספיק לדעת טכניקות בעיצוב גרפי וגם ידע רב באנימציה לא תמיד יעזור. עיצוב אפליקציות הוא תחום נפרד בעיצוב שבו יש צורך מהותי בהכרות עם תחומים של אפיון, חוויית משתמש, תכנות ובניית דפי אפליקציה. מעצבי אפליקציות נמצאים בקשר רציף עם המתכנתים והמפתחים וביחד הם פועלים ליצור מוצר סופי איכותי ומושקע. קורס עיצוב אפליקציות יחשוף אתכם לתכנים עיצוביים וטכניים הכרחיים שיאפשרו לכם לעצב אפליקציות למכשירים שונים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס עיצוב אפליקציות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס הנדסאי עיצוב מדיה בתכנית לימודים בנושא עיצוב חזותי לדפוס ולדיגיטל מהבסיס למתקדמים מהבסיס למתקדמים
הלימודים מתקיימים ב: אזור הנגב הצפוני
תכנית לימודים שמקנה ידע בנושאים המתקדמים ביותר ומאפשרת לתלמידים להתחיל ולהרוויח כסף במהלך הקורס עצמו
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה
עיצוב ופיתוח משחקי וידאו בתוכנית הלימודים מחולקת לשני ערוצי התמחות מרכזיים
הלימודים מתקיימים ב: חיפה
מסלול וידיאו ועיצוב -אפקטס מאסטר - המסלול המלא לאפטריסט
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה
אצלנו תוכלו לצבור ניסיון ממשי בקורס עיצוב גרפי וארט
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
קורס פיתוח משחקים - כולל הכשרה מקיפה -יצירת תיק עבודות והפקה של משחקים לדסקטופ ולמובייל!
הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס עיצוב אפליקציות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
בימים שבהם מספיק קצת ידע טכני מספיק כדי לבנות אפליקציה, כל ילד יכול לתכנן ולהוציא אפליקציה. בעולם שבו יש כל כך הרבה אפליקציות והתחרות בין האפליקציות היא כל כך גדולה, רק אלו הטובות והמושקעות ביותר ישרדו. אפליקציה טובה היא אפליקציה נוחה לתפעול, בעלת חווית משתמש טובה וגם כזו שמעוצבת בצורה נכונה, אסתטית וחכמה. למעצבי האפליקציות יש תפקיד מרכזי ביצירת אפליקציה מצליחה והם חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה. קורס עיצוב אפליקציות מתמקד בדיוק בכך ומכשיר את הסטודנטים לעצב אפליקציות איכותיות שיצליחו לגרום לעניין ולשימוש אצל כמה שיותר אנשים.

עיצוב אפליקציות לסמארטפון ולטאבלט
בעשור האחרון אנו עדים לתהליך משמעותי שבו המחשבים מפנים את מקומם לסמארטפונים ולטאבלטים בכל מה שקשור לצריכת תוכן ודיגיטלי. המכשירים האלו נמצאים בשימוש אצל חלק עצום מהאוכלוסייה שהשימוש שלהם במחשב התמעט בצורה ניכרת. כחלק מהמרכזיות שזוכים לה מכשירים אלו, הפכו גם האפליקציות למשמעותיות וחשובות ביותר ולכן גם התחום של עיצוב אפליקציות פורח במיוחד. קורס עיצוב אפליקציות לסמארפון ולטאבלט מאפשר לסטודנטים להתמקצע בעיצוב המיוחד של האפליקציות האלו במטרה להיות חלק מיצירת אפליקציות איכותיות ומושקעות המתאימות למובייל. במהלך הקורס תתמקדו בתחומי ידע ספציפיים לתחום הזה ותוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות תעסוקה.

מה לומדים בקורס עיצוב אפליקציות
עיצוב אפליקציות הוא שונה לחלוטין מעיצוב של מוצרים אחרים. כדי להיות מעצב אפליקציות טוב לא מספיק כישרון ויש צורך בהכרות עם ידע טכני נוסף. במהלך הקורס תיחשפו לשיטות העבודה הייחודיות של מעצבי האפליקציות, כמו גם לאנימציות מחשב, לשפות תכנות שונות, למתודולוגיות אפיון עבור סמארטפונים וטאבלט ועוד. תלמדו כיצד לעבוד עם המפתחים והמתכנתים במטרה להיות צוות מנצח שאחראי על אפליקציות מנצחות. זהו קורס מקצועי שהוא הכרחי עבור מי ששואף לעסוק בתחום וליצור אפליקציות שימושיות ואיכותיות.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס עיצוב אפליקציות
כיום כמעט לכל חברה או גוף שמכבד את עצמו יש אפליקציה משלו. "חנויות" האפליקציות במכשירי הסמטארפון מלאה ומתמלאת בכל יום באפליקציות חדשות ומגוונות. מה שאנחנו מנסים לומר בכך הוא שלמעצבי האפליקציות צפויה עבודה רבה בתחום. הדרישה למעצבי אפליקציות מנוסים ומוכשרים היא גבוהה, בעיקר בעידן בו התחרות על מכשיריהם וליבם של המשתמשים היא כל כך גבוהה. בחלק ממוסדות הלימוד יסייעו לכם לחפש עבודה לאחר הלימודים ובכל מקרה מדובר בקורס שבהחלט יכול לקדם אתכם ולפתוח בפניכם דלתות רבות.