קורס פיתוח תוכנה

להצטרף לדור העתיד של ההייטק עם מפתחי תכנות ואפליקציות

עבודתם של המתכנתים היא עבודה חשובה ומורכבת במיוחד אך עם זאת מהנה, מאתגרת ומתגמלת. סביבת העבודה היא טכנית ודיגיטלית ובמהלך עבודתכם תצטרכו להפגין כישורים ויכולות טכניות נרחבות. על מנת לפתח את כל הרעיונות הנפלאים עליכם יהיה לשלוט בשפות תכנות שונות אותן תלמדו בקורס פיתוח תוכנה. שימו לב כי שוק הקורסים מציע קורסים שונים כאשר כל אחד מהם מתמקד בשפות אחרות.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס פיתוח תוכנה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס תכנות c# משולב אונליין - השפה נלמדת בסביבת פיתוח Net
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
מגוון קורסים בפיתוח תוכנות שונות למתחילים ולמתקדמים
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה
קורס Full Stack .NET Developers עם התמחות בפיתוח ל - Mobile
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס פיתוח תוכנה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
חולמים להיכנס לעולם ההייטק בלי ללמוד תואר ראשון ארוך ומפרך בתחום המחשבים או ההנדסה? זה אפשרי בכלל? יעודד אתכם אם נגיד לכם שזה בהחלט אפשרי? זה לא שלא תצטרכו לעבוד, זה לא שיהיו לכם חיים קלים, זה לא שהדרך סלולה ופתוחה עבורכם ללא תנאים אבל היא בהחלט אפשרית! כדי להצליח להיכנס לעולם הפיתוח בהייטק ללא תואר ראשון תזדקקו לקורס פיתוח תוכנה. הקורס יכשיר אתכם לעסוק כמתכנתים ולהוציא לפועל את כל התכניות למוצרים, תוכניות, אפליקציות וכו'.

קורס פיתוח תוכנה  - האם זה כדאי?
בעולם מתקדם כמו שלנו טובי המוחות עוסקים כל העת בחשיבה על רעיונות ופתרונות שייעלו את חיינו. אלו יכולים להיות מוצרים, שירותים טכנולוגיים, אפליקציות, תוכנות מחשב וכל דבר אחר… הבסיס להצלחה של יצירת פתרונות אלו נעוץ בפיתוח התוכנה ואפשר לומר למעשה שללא פיתוח מקצועי ונכון אף מוצר לא יצא "מן הדפים" אל המציאות. מה שאנחנו מנסים להגיד הוא שישנו ביקוש גדול למתכנתים ושהם דמויות המפתח בעולם ההייטק ובעולם מתקדם של פיתוח מוצרים ורעיונות. אז האם כדאי ללמוד קורס פיתוח תוכנה? אנחנו בהחלט מאמינים שכן. חשוב לבחור קורס מקצועי ומקיף שיעניק לכם כלים פרקטיים וידע שימושי נרחב. ישנם תארים ראשונים שבהם לומדים פיתוח תוכנה (בנוסף לדברים אחרים) אולם קורסי התוכנה הם קצרים יותר, ממוקדים יותר ויעילים לא פחות!

איפה לומדים קורס פיתוח תוכנה?
בהנחה שהחלטתם לקחת קורס בפיתוח תוכנה (במקום או בנוסף ללימודי תואר ראשון) עומדות בפניכם אפשרויות רבות. ישנן מכללות רבות בכל רחבי הארץ שפתחו את שעריהן לקורסים בפיתוח תוכנה ובהן תמצאו קורסים המתמקדים בשפות פיתוח שונות. בין המכללות השונות תוכלו למצוא את: מכללת ג'ון ברייס, האקריו , היחידה ללימודי חוץ של הטכניון, מכללת INT ועוד… חשוב לברר היטב באילו שפות מתמקד כל קורס בכל מכללה ולבחון האם מסלול הלימודים עומד בדרישות שלכם והאם הוא ממלא את הצרכים שלכם.

מה לומדים בקורס פיתוח תוכנה?
תכני הלימוד בקורס פיתוח תוכנה הם מגוונים ומשתנים ממכללה למכללה. יהיו קורסים שיתמקדו בשפות פיתוח לטלפונים סלולריים, כאלה שיתמקדו בפיתוח אפליקציות, פיתוח תוכנות מחשב, מוצרים תעשייתיים ועוד. במהלך הלימודים תיחשפו לרזי התכנות, שפות שונות, אלגורימים, מערכות הפעלה, בסיסי נתונים ועוד. ישנם קורסי פיתוח תוכנה למתחילים שאליהן תוכלו להתקבל גם ללא ידע קודם ויש קורסים למתקדמים שתנאי הקבלה אליהם דורשים ידע וניסיון קודמים.