קורס תכנות

הצעד הראשון לקריירה בהייטק - לימודי תכנות

אתם יכולים להחזיק ברעיון הכי מבריק בעולם לאפליקציה או מוצר טכנולוגי. אתם יכולים להיות אנשי השיווק הממולחים ביותר ולדאוג שלא יהיה מי שלא ישמע על החידוש שלכם. הכל חשוב ונכון, אנחנו לא אומרים שלא, אבל ללא מתכנת גאון שום דבר לא יוכל לצאת אל הדרך… מתכנתים הם אלו שמוציאים רעיונות מהכוח אל הפועל, אלו שאחראים על המציאות בשטח ועל הפיכת מחשבה למציאות. מדובר באחד מתפקידי המפתח בעולם ההייטק, תפקיד מגוון ומעניין שזוכה לתהילה רבה ולתגמולים נאים במיוחד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס תכנות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס תכנות c# משולב אונליין -לומדים את קלות הפיתוח של ויזואל בייסיק (Visual Basic) , יכולות של תכנות מונחה עצמים, ואת התחכום של ++C. השפה נלמדת בסביבת פיתוח Ne
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
קורס שיווק וקידום באינטרנט SEO וקורס פיתוח אתרים חכמים Expert Web developer
הלימודים מתקיימים ב: חיפה
מסלול ההכשרה המקיף והמתקדם ביותר לפיתוח תוכנה בפלטפורמת NET
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
לימודי פיתוח אתרים ואפליקציות ווב
הלימודים מתקיימים ב:
קורס פיתוח תוכנה
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס תכנות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
החדשות הטובות בכל התחום של לימודי תכנות הן שממש לא חייבים תואר ראשון כדי לעסוק בתחום. ישנם קורסי תכנות מקצועיים ומקיפים למדי שיכשירו אתכם לעסוק בתכנות וליהנות מתפקיד מעניין בעל אפשרויות קידום ופיתוח קריירה רבות. קורס תכנות יעניק לכם ברוב המקרים תעודת מתכנת וידע רב ונחוץ. ישנם קורסים רבים בתכנות כאשר כל אחד מהם מתמקד בשפת תכנות מסוימת (או במספר שפות ). הקורס נלמד גם במסלולי התואר הראשון השונים הקשורים לעולם המחשבים (כמו מדעי המחשב למשל) אך גם במסגרות שאינן מזכות בתואר אקדמי.

קורס תכנות - למי זה מתאים?
לימודי תכנות מתאימים לאלו ששואפים לעסוק בתחום המחשבים ובעולם הייטק אך לא מעוניינים (או לא יכולים ) להתחייב למסלול של לימודי תואר ראשון בתחום. רוב קורסי התכנות נמשכים על פני פרק זמן של מספר חודשים ובסופם מקבלים הבוגרים תעודה. למרות שמשך הלימודים הינו קצר יחסית, מדובר (לרוב) בקורסים אינטנסיביים שמעניקים ידע עיוני ומעשי רב שמאפשר לעסוק בתחום. חשוב לציין שלימודי תכנות כוללים תכנים מתמטיים ולוגיים רבים במיוחד כך שאם אין לכם אוריינטציה לתחום , ייתכן והלימודים לא יתאימו עבורכם. במהלך הלימודים תידרשו בהפגנת ידע וכישורים טכניים ובמידה ותצליחו לעמוד בכל המשימות והדרישות תסיימו בהצלחה את הקורס.

איפה לומדים קורס תכנות?
אם פעם כדי ללמוד תכנות הייתם צריכים להשתלב בלימודי תואר ראשון בתחום המחשבים או ההנדסה, הרי שכיום זוהי ממש לא חובה. ניתן למצוא מוסדות רבים שמציעים קורסי תכנות ובניהם ניתן למצוא את : ג'ון ברייס, האקר יו, מכללת עמל. חשוב לבחור במוסד לימודים מוכר ואם בידכם למצוא המלצות של בוגרים שלמדו את הקורס לפניכם - מה טוב. משך הקורס הוא בדרך כלל מספר חודשים וניתן למצוא מסלולי לימוד בבוקר וגם כאלה בערב. ישנם קורסים ארוכים ומקיפים יותר אך ניתן להשתלב לעבודה כמתכנתים גם עם הקורסים הסטנדרטיים.

אפשרויות תעסוקה למתכנתים בוגרי לימודי תעודה
הדרישה למתכנתים טובים כיום היא גבוהה במיוחד ולפיכך הבוגרים יכולים להשתלב למגוון משרות. בעלי תעודת מתכנת (ובעיקר אלו שיפגינו כישורים ויכולות גבוהות) יוכלו להשתלב בחברות ההייטק השונות, בסטארטפים מתחילים (וגם באלו הוותיקים), בחברות תקשורת, בחברות תוכן ואינטרנט ולמעשה בעוד המון מקומות אחרים. העניין הוא שחברות רבות מעסיקות מתכנתים מטעמן כדי לשפר את ההתנהלות שלהם ולהציע שירותים נרחבים יותר. בדיוק בגלל זה הביקוש למתכנתים עלה, מה שאומר שלבוגרי הקורס צפויות משרות רבות בשוק העבודה.