קורס אופיס

הכרה עם הבסיס הנדרש לעבודה על מחשב

תוכנות האופיס הן כמו מים ולחם (לפחות במה שקשור לעבודה משרדית). הכוונה היא שכמעט ואין מי שלא משתמש בהן וכשאנחנו מצהירים הצהרה כזו, אנחנו לגמרי עומדים מאחוריה. התוכנה הזו פופולרית בקרב כמעט כל בעלי מקצוע: מורים ואנשי חינוך, שוטרים, אנשי אינטרנט, עורכי דין, אנשי שיווק, מנהלי מכירות, מזכירות ועוד. OFFICE של מיקרוסופט נוגע בכולם ולכולם וקורס אופיס הוא בדיוק זה שיהפוך אתכם למקצועיים ולשולטים בחומר.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס אופיס
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס אופיס מורחב ויישומי המחשב למתחילים ולמתקדמים
הלימודים מתקיימים ב: חולון, ראשל"צ
קורס שמקנה כלים מעשים בשילוב תהליכים חשבונאיים בקלות ובמהירות!
הלימודים מתקיימים ב: כפר סבא

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס אופיס
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תוכנות האופיס הן רבות ומגוונות וכוללות את תוכנת ה- word המוכרת אך גם תוכנות כמו power point ו- excle שהן מורכבות יותר ודורשות ידע ומיומנויות רבים יותר. בקורס אופיס תקבלו את ההכשרה הנדרשת כדי לשלוט בתוכנות אלו ולעסוק במקצועות הדורשים מיומנות בתוכנות האלו. סביבה טכנולוגית היא דבר שנוגע בכל מקצוע כיום ולכן כדי להשתלב בשוק העבודה נדרש ידע בתוכנות האופיס. גם סביבות עבודה שבעבר עשו שימוש בעיקר בדף ועט עשו מעבר לסביבה טכנולוגית ששידרגה וייעלה את כל תהליכי העבודה. השינוי הדרסטי הזה יצר צורך ביותר אנשים שבקיאים בתוכנות האופיס ויכולים לעבוד בסביבה טכנולוגית מורכבת.

מי צריך קורס אופיס?
קורס אופיס מתאים לעוסקים כמעט בכל מקצוע. זה מתחיל ממזכירות ופקידות, עובר דרך אנשי מכירות ומסתיים במנהלים. האופיס נמצא בשימוש כמעט על ידי כולם בכל הדרגים והתפקידים , בכירים ובכירים פחות. כיוון שמדובר בתוכנה כל כך פופולרית קורס אופיס מקצועי מזמין אליו אנשים מכל קשת המקצועות והדרגים. תוכנות האופיס דורשות בקיאות ומיומנות כדי לעשות בהם שימושים יעילים ומושכלים וקורס אופיס יספק לכם בדיוק את אלו. במהלך הקורס תלמדו כיצד להשתמש בממשקים האלו באופן הטוב ביותר כדי לייעל את העבודה שלכם. תערכו היכרות עם התוכנות השונות וכן עם דרכי העבודה עליהן.

כמה זמן נמשך קורס אופיס?
משך הלימודים בקורס אופיס משתנה ממקום למקום ובהתאם להיקף התכנים שהוא כולל. ישנם קורסים מורחבים שיכולים להימשך על פני מספר חודשים וכן קורסים קצרים וממוקדים יותר שיכולים להימשך על פני חודשיים. הבחירה בסוג הקורס צריכה להיות בהתאם לשיקולים אישיים שלכם ולקחת בחשבון את הצרכים שלכם מהתוכנה במהלך עבודתכם. מומלץ לבחור בקורס כולל גם היכרות עיונית ותיאורטית עם הממשקים השונים אך גם כזה שמספק התנסות מעשית. התנסות מעשית באופיס כוללת התנסות על שלל התוכנות והיא זו שתאפשר לכם ליישם ביתר קלות את החומר במהלך עבודתכם.

קורס אופיס למבוגרים
בעוד הצעירים גדלו לתוך סביבה טכנולוגית, מבוגרים רבים נאלצו להתאים את עצמם אליה באופן די דרסטי. מכאן נוצר מצב שהאוכלוסייה המבוגרת מתקשה להתאקלם בסביבה החדשה, על אף היעילות הרבה שהיא מכניסה לארגונים ומקומות עבודה. קורסי אופיס למבוגרים נועדו לתת מענה על הקשיים הללו ולהכשיר אותם לעבודה על תוכנות האופיס. במהלך הקורס תרכשו את כל הידע הדרוש ותוכלו ליישם אותו בקלות בעבודה בכל מקצוע.