קורס יישומי מחשב

קורסים והשתלמויות להכרת יישומי מחשב לעבודה בסיסית על מחשב

אין צורך לתאר שוב עד כמה למחשבים יש חלק מרכזי בחיינו, עד כמה הם חשובים ומשמעותיים ועד כמה כל תחום שלא נחשוב עליו מתבסס עליהם. מה שכן יש צורך הוא לרכוש השכלה שתאפשר לנו לפתוח דלתות רבות יותר וליהנות מאפשרויות תעסוקה נרחבות יותר. קורס יישומי מחשב הוא בדיוק הקורס שיאפשר לכם לשלוט בכל האפשרויות הממוחשבות הקיימות ולעסוק במגוון גדול יותר של תפקידים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס יישומי מחשב
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס אופיס ויישומי המחשב למתחילים ומתקדמים עם אפשרות לקורס פרטי בשעות גמישות
הלימודים מתקיימים ב: חולון, ראשל"צ
בקורס אקסל VBA תלמדו איך לתרגם פעולות ידניות לפעולות מנוהלות אוטומטית
הלימודים מתקיימים ב: ת"א, ירושלים, רחובות, באר שבע
מכשירים אותכם לשליטה מקסימלית בתוכנת אקסל!
הלימודים מתקיימים ב: כפר סבא
קורס ניהולי המקנה ידע מקצועי ומעמיק ביישומי OFFICE
הלימודים מתקיימים ב: חיפה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס יישומי מחשב
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
כיום ללא הכרות עם יישומי המחשב לא ניתן להתקדם והכרות עזו תעניק לכם כלים ומיומנויות לשימוש שוטף במחשבים. ישנם קורסים רבים של יישומי מחשב כאשר כל אחד מהם כולל תכנים אחרים ונותן למשתתפים בו ידע רב ונחוץ במיוחד. עולם המחשבים הוא עולם עצום ומלא אפשרויות ומטרת הקורס היא לאפשר ללומדים התנהלות קלה ומהירה בעולם הממוחשב שמתפתח מיום ליום. כיום ידע בסיסי ביישומי המחשב הוא תנאי כמעט בסיסי להשתלבות במעגל העבודה ולכן מדובר בקורס חשוב למדי.

מה לומדים בקורס יישומי מחשב?
תכני הלימוד בקורס יישומי מחשב משתנים ממוסד למוסד אולם מרבית הקורסים מתבססים על יישומי המחשב הבסיסיים כדוגמת : תוכנות word, excel, power point, outlook ואפשרויות האינטרנט השונות. במהלך הקורס תערכו הכרות עם היישומים הללו (ואחרים) ותקבלו ידע שיאפשר לכם לעבוד ולשלוט בסביבות ממוחשבות. הקורס יאפשר לכם לעסוק בעבודות מזכירות, כמו גם בעבודות שיווק, ניהול, ייצור ולמעשה כמעט כל משרה, שכן כיום מרבית העבודות דורשות ידע בסיסי ביישומי מחשב.

קורס מחשבים למתחילים
אם אינכם מחזיקים בשום ידע בנוגע ליישומי המחשב תוכלו להצטרף לקורס המיועד למתחילים. קורס זה אינו דורש ידע והכרות קודמים ומקבל לשורותיו גם את אלו שמעולם לא התנסו באפשרויות הממוחשבות. זהו קורס חשוב שיכול לפתוח דלתות רבות שבעבר היו סגורות בפני אלו שלא היה להם את הידע הבסיסי הזה. הקורס כולל תכנים המתאימים לחסרי ניסיון ומועבר תוך סבלנות רבה ולמידה יעילה ופרקטית. בתום הקורס תהיו בעלי הכרות רחבה עם היישומים הדרושים לשליטה בסביבה ממוחשבת. הקורס הזה מומלץ גם למי שלא מתכנן לעסוק במקצועות הדורשים שליטה במחשבים, שכן כיום כל תחום בחיינו דורש הכרות בסיסית עם המחשב. שליחת מיילים, תקשורת, אחסון מידע ואפילו חיפוש באינטרנט מצריך ידע עם המערכות ולכן הקורס הזה מיועד לכולם.

קורס הכרת המחשב למבוגרים
בעוד הדור הצעיר גדל אל תוך הסביבה הממוחשבת באופן טבעי, אצל הדור המבוגר הדברים לא קרו כך. פעמים רבות מבוגרים מתקשים להתאים את עצמם לסביבה הטכנולוגית שמשתלטת על כל תחום בחיינו, דבר שעלול למנוע מהם אפשרויות רבות. האפשרויות שאנחנו מדברים עליהם כוללות, בין היתר, שליחת מיילים לבני משפחה וחברים, התמצאות באינטרנט, ברשתות החברתיות וכו'. במהלך קורס יישומי המחשב יכולים אנשים בכל הגילאים לרכוש מיומנויות שיאפשרו להם להשתלב בקלות בעולם החדש ישן שנוצר פה מבלי להרגיש שהם נשארים מאחור.