קורס ניהול רשתות

הסמכת MCSE וקורסי רשתות במכללות מובילות

מנהל רשתות הוא בין האנשים החשובים ביותר בכל ארגון או חברה. אם חשבתם שהמנכ"ל הוא החשוב ביותר, או אולי הסגן שלו, כנראה שלא נתקלתם בבעיה ברשת המחשבים, כזו שמשתקת את הרשת ועוצרת את העבודה כולה. תפקידו של מנהל הרשתות הוא לדאוג לתפעול שוטף של המערכת, לאבטחת המידע, לגיבויים, פתרון בעיות ותקלות ובאופן כללי לכך שהיא תפעל באופן תקין. כיום עבודתם של כמעט כל חברה או ארגון מתבססת על רשת המחשבים ולכן מנהל הרשתות מחזיק בתפקיד חשוב ורם מעלה.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס ניהול רשתות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן - MCSA בסביבת Microsoft ו -Amazon, כולל CCNA ולימודים להסמכת MCAAA
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע לקריירה יציבה ומלאת אתגרים
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע מיועד לאנשים שרוצים להשתלב בשוק העבודה במקצוע מבוקש ונדרש כמעט בכל חברה ובכל מקום בארץ.
הלימודים מתקיימים ב:
קורס מקצועי ונרחב בניהול רשתות MCSA \ MCSE יכשיר אותכם למנהלי רשתות בעלי תעודה בינלאומית של מיקרוסופט
הלימודים מתקיימים ב: ראשון לציון
הקורס מתבסס על הסילבוס המקורי של מיקרוסופט עם התאמות לשוק ההיי-טק בישראל
הלימודים מתקיימים ב: חיפה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס ניהול רשתות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מנהל רשתות מחשבים הוא תפקיד מעניין שכולל אחריות גדולה במיוחד. בקורס ניהול רשתות תרכשו כלים ומיומנויות שיאפשרו לכם לנהל במקצועיות ובחכמה רשת מחשבים גדולה. קורס ניהול רשתות זהו קורס שמכשיר את המשתתפים בו לעסוק בניהול רשת מחשבים מתקדמת. במהלך הקורס נחשפים הסטודנטים לתכנים עיונים ולכלים מעשיים שמאפשרים להם לעסוק בכך בתום הלימודים. זהו קורס מרתק ומאתגר שפותח דלתות תעסוקתיות רבות ומאפשר יישום של החומר במגוון מקומות עבודה. כמעט בכל חברה תמצאו מנהל רשתות מקצועי שמקפיד לשמור על תקינות מערכת ולהתעדכן כל העת בחידושים בתחום.

תכנית הלימודים בקורס ניהול רשתות
קורס ניהול רשתות הוא קורס מקיף במיוחד שכולל נושאי לימוד רבים. סיבה לכך היא שעבודתו של מנהל הרשתות היא רבה וכדי שיהיה מקצועי ובקיא בתחום עליו ללמוד את כל התחומים בהם הוא עלול להיתקל בעבודתו. בין מגוון התכנים שתלמדו תוכלו למצוא: אבטחת מידע, מערכות הפעלה, פתרון בעיות, שרתים, מערכות גיבוי ועוד. מדובר בתכנים הקשורים כולם לעולם ניהול הרשתות ותכנית הלימודים בקורס כוללת שילוב בין חומר עיוני לבין לימודים מעשיים. ישנן תכניות שמציעות הכנה למבחני ה MCP שהם למעשה מבחני הסמכה של חברת מיקרוסופט הבינלאומית. מי שיעבור בהצלחה את הבחינה הזו יוכל לקבל תעודת מנהל רשתות מוסמך MCSA.

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות
למרות שמדובר בתפקיד בעל אחריות רבה וגדולה, תנאי הקבלה לקורס אינם דורשים פסיכומטרי או בגרות, כמו בלימודי תואר ראשון למשל. ברוב מוסדות הלימוד מספיק גישה טכנולוגית וידיעה בסיסית של השפה האנגלית. חשוב לזכור שהקורס (וכמובן גם העבודה בשטח) מתבצע בסביבה טכנולוגית מתקדמת ולכן ללא אוריינטציה יהיה לכם קשה להסתדר. אל הקורס פונים בדרך כלל אנשים חסרי ניסיון וידע מוקדם שרוצים לרכוש כלים ומיומנויות שיאפשרו להם לעסוק בתחום, או לחילופין אנשי מקצוע שרוצים להעשיר את ארגז הכלים שלהם בידע נוסף.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס ניהול רשתות
לאור העובדה כי כמעט כל חברה או ארגון מתבססים על תשתית ממוחשבת, הפך מקצוע מנהל הרשתות למבוקש ביותר. בוגרי הקורס יגלו ברוב המקרים כי נפתחו בפניהם דלתות רבות שלא היו פתוחות קודם וכי בהחלט יש דרישה לאנשי מקצוע בתחום. תוכלו להשתלב כשכירים בתוך ארגון ולדאוג לניהול כל רשת המחשבים שבו או לחילופין לעבוד כעצמאים ולספק שירותי ניהול רשת לחברות השונות.