קורס מפתחי WEB

הכשרה מלאה לפיתוח אינטרנט ומערכות מבוססות ווב

אתרי אינטרנט מכל הסוגים והמינים מקיפים אותנו מכל כיוון. לעתים נדמה שיש יותר אתרי אינטרנט מאתרי בנייה, מה שמסביר את הביקוש הגדול שנוצר למפתחי web. אם פעם היה ביקוש גדול לאדריכלים ולקבלני בניין, הרי שכיום הביקוש הגדול הוא לאנשי פיתוח אתרי אינטרנט. חבל שאי אפשר לגור באתרים האלו, מה שיכול היה אולי להוביל לסיום מצוקת הדיור... קורס פיתוח web הוא קורס שיכשיר אתכם לפתח ולבנות אתרי אינטרנט ולעסוק בכך כשכירים או כעצמאים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס מפתחי WEB
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB - מוכר לפיקדון חיילים משוחררים
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה
קורס Web Triple Master יכשיר אותכם לתפקידים הנדרשים ביותר שמקיפים את עולם השיווק במדיה האינטרנטית - בניית וקידום אתרים וניהול קמפיינים במדיה החברתית
הלימודים מתקיימים ב: קרית שמונה
קבלו את הכלים לשליטה בטכנולוגיות העדכניות ביותר לפיתוח אתרים, מערכות וממשקים מבוססי ווב לדסקטופ ולמובייל
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
יצירת הממשק הידידותי למשתמש הסופי במוצר
הלימודים מתקיימים ב:
לימודי בניית אתרים בוורדפרס
הלימודים מתקיימים ב:
מלמדים לפתח ולנהל אתר דינאמי ובטוח שמתבסס על נתוני PHP
הלימודים מתקיימים ב: חיפה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס מפתחי WEB
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי ותדמיתי בסיסי וכמעט לא ניתן לראות עסק שאין לו אתר. ועם בכל זאת מצאתם עסק שכזה, סביר להניח שמנהליו בדיוק מתכננים את האתר שיקימו. פיתוח web  הוא תחום מרתק ומאתגר שדורש לימודים והתמקצעות. במהלך הקורס לומדים המשתתפים מיומנויות ופרקטיקות שיאפשרו להם לבנות אתרי אינטרנט מכל הסוגים.

מסלולי לימוד פיתוח web
ישנן כיום שיטות, תוכנות וסביבות עבודה רבות לבניית אתרים וכמספר התוכנות הקיימות כך גם מספר מסלולי הלימוד. ישנו מסלול לימודים ספציפי לפיתוח אתרים בוורדפרס, מסלול אחר של בניית אתרים בדוט נט, קורס שיכשיר אתכם לפתח אתרי ג'ומלה וקורס שיציע לכם הכשרה לפיתוח אתרים במספר פורמטים שונים. ישנם מסלולים של לימודי תעודה וישנו מסלול של לימודי תואר ראשון במחשבים שבו בדרך כלל תלמדו גם את התחום של פיתוח web. הקורסים הרבים שקיימים יעניקו לכם ידע שמותאם לדרישות השוק ויסייע בידכם לפתח אתרים מתקדמים ומקצועיים. בחרו את מסלול הלימודים שמתאים לצרכים שלכם וכזה שתכני הלימוד בו יכולים להועיל לכם ולקדם אתכם מבחינה מקצועית.

תנאי קבלה לקורס פיתוח אתרים
קורסי פיתוח web מתקיימים בסביבה דיגיטלית מתקדמת ולכן תנאי הקבלה הבסיסי הוא הכרות ואוריינטציה לסביבה זו. בחלק ממסלולי הלימוד ידרשו מכם ניסיון קודם או ההכרות בסיסית עם התחום של בניית אתרים ובחלק מהקורסים לא. ישנם קורסי פיתוח למתחילים שפרט להכרות בסיסית עם עולם המחשבים והאינטרנט לא ידרשו מכם דבר. תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד ולכן כדאי לברר אותם בהתאם למוסד הלימודים בו אתם רוצים ללמוד. בניגוד לתואר ראשון, בקורס פיתוח רבים לא תידרשו להציג ציון פסיכומטרי ופעמים רבות לא ציון תעודת בגרות, מה שיפתח את הדלת לתלמידים רבים.

משך הלימודים בקורס בניית אתרים
קורס בניית אתרים טוב ומקצועי הוא כזה שילמד אתכם את כל הפרקטיקות והכלים הדרושים כדי לבנות בעצמכם אתרים מסוגים שונים. תהליך הלמידה לוקח זמן ובטח שלא ניתן ללמוד אותו במספר מפגשים בודדים. קורס פיתוח web נמשך בדרך כלל על פרק זמן של מספר חודשים אינטנסיביים. ברוב המקומות תוכלו לבחור בין לימודי בוקר ללימודי ערב ולבחור את מסלול הלימודים הנוח לכם ביותר. כדאי לוודא שהקורס שאתם בוחרים יכלול גם חומר עיוני אך גם ייתן דגש נרחב על החלק המעשי. בסופו של דבר החלק הזה הוא החשוב ביותר והוא זה שיאפשר לכם לבנות בעצמכם אתרים גם לאחר שהלימודים יסתיימו.