קורס הסמכה ל MCITP

הסמכ, אבטחת מידע מטעם חברת מיקרוסופט בתחום של

בכל חברה או ארגון יש איש מקצוע שתפקידו הוא לטפל במערכות התקשורת והמחשבים. הוא זה שמתפעל אותן, פותר תקלות במידת הצורך, מתחזק אותן באופן שוטף וכמובן גם פועל להגנה ואבטחת המידע של החברות. בימים בהם המלחמות האמיתיות מתקיימות ברשת האינטרנט, ישנו חשש ממשי למידע של חברות וארגונים וכן לתשתיות התקשורת שלהם ולכן יש ביקוש גדול לאנשי מקצוע בתחום. אז אפשר ללמוד קורס "רגיל" ואפשר לעשות קורס הסמכה ל-MCITP. היום אנחנו כאן כדי לדבר על האחרון על מנת שתוכלו לקחת החלטה מושכלת האם זה הכיוון הנכון עבורכם.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס הסמכה ל MCITP
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס בדגש על הצד המעשי לצד הכנה לבחינות ההסכמה של מיקרוסופט ומעבדה משוכללת העוסקת בתחום
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס הסמכה ל MCITP
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה זה קורס הסמכה ל-MCITP?
קורס MCITP הוא ראשי התיבות של Microsoft Certified Information Technology Professional כאשר הכוונה היא להסמכה מטעם חברת מיקרוסופט בתחום של אבטחת מידע. בקורס תלמדו למעשה כיצד לעבוד עם רשתות תקשורת והוא גם יכין אתכם לבחינות ההסמכה של מיקרוסופט. זהו קורס שנחשב ליוקרתי ואיכותי והבוגרים שלו מצליחים להשתלב בתפקידים נחשקים בתעשייה. במהלך הקורס תעסקו במגוון נושאים כמו למשל: מערכות הפעלה, ניהול רשתות מחשבים, אבטחת מידע, אבטחת תשתיות, תחזוקה של מערכות תקשורת ונושאים נוספים. כל הנושאים הנלמדים הם חלק מהחומר למבחן של מיקרוסופט כך שלאחר הקורס תוכלו לגשת למבחן ההסמכה.

מכללות מומלצות ללימודי קורס MCITP
לפני שאתם נרשמים ללימודים חשוב לוודא שהקורס מכין לבחינות ההסמכה של מיקרוסופט כיוון שלא בכל מקום הקורס הוא קורס MCITP ויש מקומות שהוא מציע לימודי הפעלת והגנת רשתות תקשורת ללא ההסמכה הנדרשת. כיום ניתן ללמוד קורס MCITP במספר רב של מכללות בניהן: הטכניון, המכללה למנהל, מכללת רמת גן, האקדמית גליל מערבי ומקומות נוספים בפריסה ארצית. לא משנה איפה אתם מתגוררים, סביר להניח שתמצאו מכללה קרובה לבית שמעבירה את הקורס הספציפי הזה.

למי מתאימים הלימודים ואיך מתקבלים?
ניתן להתקבל לקורס MCITP גם ללא ניסיון קודם בתחום אבל כן דרושה הבנה בסיסית ברשתות PC. במוסדות לימוד מסוימים מקבלים לקורס רק עובדים מוסמכים שכבר עסקו בצורה מסוימת בתחום בעבר, ובמכללות אחרות פותחים את הקורס גם לחסרי ניסיון אך בעלי הכרות בסיסית עם התחום. חשוב להבין שהקורס נשען על ידע קודם ולכן ברוב המכללות תצטרכו לעבור בחינת הערכה וראיון אישי בדרך לקבלה ללימודים.