קורס מורי דרך

אתם אוהבים לטייל ומקפידים לעשות את זה בתדירות גבוהה במיוחד

אתם נחשבים למדריכי הטיולים של החבר'ה, אלו שכולם מתייעצים איתם בבחירת מסלול, ואלו שתמיד פונים אליהם בכל שבת, חג או אירוע מיוחד שרוצים לחגוג בטבע. למרות שאתם מכירים ממש טוב את הארץ שלנו ואת מסלולי הטיולים שבה, אתם לא נחשבים למורי דרך מוסמכים, לפחות עד שלא תעברו את הקורס. מתלבטים? אז נספר לכם שזו הדרך שלכם להעמיק את הידע שלכם אפילו יותר ובעיקר להשיג המון עבודות בתחום. מורי דרך נהנים משכר מתגמל ביותר ובעיקר זוכים לעסוק במה שהם כל כך אוהבים. קחו  את האהבה לטיולים צעד אחד קדימה ! (ואנחנו יודעים כמה אתם טובים בלצעוד)
קורס מורי דרך - למי זה מתאים?
דרישת החובה לקורס היא אהבה לטיולים. כמובן שאי אפשר לבדוק את הדרישה הזו בפועל אבל אם ממש לא אוהבים לטייל, כנראה שאין לכם מה לחפש בקורס מורי דרך. קורס מורי דרך מתאים למי שאוהב לטייל ורוצה לעסוק בזה לפרנסתו. זה לא קורס העשרה אלא לימודי מקצוע של ממש. הקורס נועד להכשיר אנשים להדרכות של תיירים מחו"ל ומטיילים מהארץ ובסופו תקבלו תעודת מורה דרך שתאפשר לכם להדריך מטיילים ותיירים.

מסלול לימודים למורי דרך - ככה זה עובד
צריך לזכור שמטרת מסלול הלימודים היא להכשיר אתכם לעיסוק במקצוע ולכן הוא לא היה קצר במיוחד. קורס מורי דרך כולל מעל 300 שעות הוראה ועוד מספר לא מבוטל של סיורים וטיולים לארץ. ישנם מסלולים מקוצרים יותר אך גם זו לא תכנית של כמה ימים בודדים. מורי דרך אמורים להפגין ידע רחב שאותו ילמדו במהלך הקורס. תכני הקורס כוללים גיאוגרפיה, ארכיאולוגיה, היסטוריה, אמנות ונושאים נוספים הקשורים לישראל. לאחר שתסיימו את הלימודים תידרשו לעבור מבחן הסמכה שלאחריו תקבלו תעודה של מורה דרך מוסמך.

איפה מומלץ ללמוד קורס מורי דרך
מורה דרך הוא מקצוע מבוקש במיוחד וניתן ללמוד אותו במספר מסגרות לימודיות ברחבי הארץ. בין המקומות המוכרים אפשר למצוא את: מכון ווינגייט, בית הספר לתיירות, המכללה האקדמית כנרת, ומקומות נוספים. חשוב לוודא שהמקום שאתם חושבים ללמוד בו מוכר על ידי משרד התיירות שכן ללא האישור הזה, התעודה שלכם לא תהיה מוכרת בארץ ולא תוכלו לעבוד כמורי דרך.