קורס QA

QA - הדרך לקריירה בהייטק עוברת במחלקות בדיקת התוכנה...

קורס QA זהו קורס בדיקת תוכנה שבמהלכו מקבלים את ההכשרה הנדרשת כדי לשמש במקצוע. ברוב המקרים מדובר בלימודי תעודה שנמשכים מספר חודשים (משתנה ממוסד למוסד) ובמהלכם לומדים גם חומר עיוני וגם מתנסים באופן מעשי. לבודקי התוכנה יש חלק בלתי נפרד מהצלחתו של מוצר בפרו ומותג בכלל. הם אלו שאחראים על כך שהמוצר יצא לשוק כאשר הוא מושלם וללא תקלות. כדי שכל מי שיתנסה בו באמת ייהנה ממנו ובאמת יוכל לנצל אותו בצורה הטובה ביותר לשיפור איכות חייו.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס QA
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מלמדים אותכם את בסיס שפות התוכנה ע"מ שתוכלו להשתלב בחברות הנחשבות ביותר בעולם ההיטק
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
לבדוק כל פרויקט ביסודיות, לאתר תקלות ובאגים ולהתריע על בעיות
הלימודים מתקיימים ב:
תכנית למידה שתספק לך את הידע המקצועי התיאורטי והמעשי העדכני ביותר בשוק כיום
הלימודים מתקיימים ב:
מסלול מקיף לבודקי תכנה QA ידני אוטומציה
הלימודים מתקיימים ב: ת"א, ירושלים, רחובות, באר שבע
קורס QA משולב אונליין - לימודים נערכים בקבוצות קטנות בשיתוף בית התוכנה של "נשיא הנדסת תוכנה"
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
לומדים כיצד לבצע את הבטחת איכות תוך הקפדה על כל כללי התקן
הלימודים מתקיימים ב: חיפה
קורס בדיקות תוכנה
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס QA
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
שכר גבוה, פינוקים, ימי כיף, הטבות וסביבת עבודה מתקדמת הם רק חלק מהדברים שקיימים בבועת ההייטק ומושכים אליהם רבים כל כך. אז האם חייבים לסיים לימודים מפרכים באוניברסיטה כדי להתברג לבועה השווה מכולן? ממש לא. עולם ההייטק מציע שפע של משרות ותפקידים כאשר לא לכולם נדרש תואר אקדמי. אחד מהתפקידים המבוקשים ביותר בהייטק הוא התפקיד של בודק תוכנה. למרות שהלימודים אינם כוללים ארבע שנים ותואר אקדמי, מדובר בתפקיד חשוב ומשמעותי ביותר. כמה חשוב? בואו נגיד שאפשר להמציא את המוצר המתקדם והחכם בעולם אך ללא בדיקות QA שיבטיחו את איכותו, שום דבר לא יעבוד.

מה לומדים בקורס QA?
קורס QA הלוא הוא קורס לבדיקת תוכנה הוא קורס שמכשיר את הסטודנטים לעבודה במפעלי תעשיה, בהייטק, ובמקומות נוספים. במהלך הקורס תעברו הסמכה ותלמדו נושאים כמו: הבטחת איכות, ציוד מדידה ובדיקה, מערכות מדידה, סטטיסטיקות, ביקורות איכות ותחומים נוספים שיסייעו לכם להיות בודקי תוכנה מקצועיים. תכני הלימוד משתנים ממקום למקום וכדאי לבחור במוסד לימודים מוכר בתחום של ה- QA. אנשי ה- QA הם בעלי חשיבות גדולה ותפקיד מרכזי בארגון והם בעלי אפשרויות תעסוקה נרחבות. תנאי הקבלה ללימודים בדרך כלל קלים יותר מאשר ללימודי תואר ראשון בהנדסה, מה שמאפשר לסטודנטים רבים יותר ללמוד את הקורס.

קורס QA אפשרויות תעסוקה
בשנים האחרונות הפך קורס קיו איי לקורס מבוקש במיוחד ולא בכדי. בכל ארגון ייצור כזה או אחר ישנה דרישה לבודקי תוכנה ואפשר להגיש שבלעדיהם לא ניתן לייצר דבר. ניתן כך להסביר היטב מדוע עומדות בפני בוגרי קורס QA אפשרויות רבות של תעסוקה. ניתן להשתלב במפעלי ייצור, בתעשייה וכמובן בביצת ההייטק הנחשקת והנחשבת כל כך. הדרישה לבוגרי קורס QA הולכת וגוברת מידי שנה כך שבפני בוגרי הקורס המוסמכים עומדות אפשרויות תעסוקה נרחבות.

קורס קיו.איי - למי זה מתאים?
קורסים של QA מתאים לאלו מכם בעלי גישה לטכנולוגיה ומשיכה לעולמות טכניים. זה לא שבהכרח תצטרכו ידע וניסיון כדי להתקבל אל הקורס, אבל כן תידרשו לעמוד בפני אתגרים טכנולוגיים כאלה ואחרים ורצוי שתהיה לכם גישה לכך. הקבלה לקורס אינה מותנית בדר"כ בידע וניסיון קודמים ולכן כמעט כל אחד יכול להתקבל אל הלימודים. שימו לב שבודקי תוכנה עוסקים בעבודתם בעבודה טכנית בסביבה טכנולוגית לכן אם אתם ממש לא נמשכים לכך, אולי זה לא התחום המדויק עבורכם. מנגד, אם אתם חיים ונושמים טכנולוגיה וחידושים והתפתחויות בתחום "עושות לכם את זה" אתם בהחלט עשויים למצוא בכך סיפוק והנאה.