קורס בדיקת תוכנה

פה תמצאו לימודי בדיקת תוכנה בקורס מתקדם ומקצועי

נפתח בזה שנאמר שבדיקת תוכנה QA היא בין התחומים הנדרשים בעולם ההייטק ובוגרי הקורס צפויים להשתלב לעבודה בו בקלות רבה יחסית. הדרישה לבודקי תוכנה קיימת כמעט באופן תמידי, מה שהופך את הלימודים לכאלו המסייעים במציאת עבודה בתחום ההייטק. אז מה היא למעשה בדיקת התוכנה ולמה היא חשובה כל כך? בדיקות התוכנה נועדו כדי לגלות תקלות ולבדוק את איכות המוצר לאורך כל הדרך. הבדיקות מתבצעות משלב התכנון, התעשייה ועד שישנו מוצר מוגמר וסופי. החשיבות של בדיקות התוכנה היא גדולה במיוחד והן יכולות למנוע נזקים כספיים גדולים ביותר. בוגרי הקורס יקבלו תעודת שתאפשר להם להשתלב במגוון עבודות רווחיות.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס בדיקת תוכנה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
לימודי בדיקות תוכנה בקורס מקיף ומקצועי ביותר
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה
לימודי בדיקת תוכנה QA - מסלול הכשרה מקצועי הכולל סדנת הכנה לראיונות עבודה לסטודנטים כבר במהלך הקורס!
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
מכשירים אותכם למגוון מקצועות נדרשים ובתחומי העסוק המבוקשים ביותר בתחום ההייטק
הלימודים מתקיימים ב: חיפה
קורס במסלול המקיף לבודקי תכנה QA ידני אוטומציה
הלימודים מתקיימים ב: ת"א, ירושלים, רחובות, באר שבע

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס בדיקת תוכנה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס בדיקת תוכנה - קהל יעד
לימודי בדיקת תוכנה QA מתאימים לכל מי שיש לו משיכה לעולם המחשבים, לכל מי שטכנולוגיה "עושה לו את זה" והוא שואף לעבוד בסביבה טכנולוגית ולהיפתח לאפשרויות תעסוקה נרחבות בעולם ההייטק. פרט לאלו ברוב המקרים לא תידרשו להציג ידע וניסיון קודמים, ולכן הקורס מתאים במיוחד לצעירים ולחיילים משוחררים. אז אם אתם חיילים משוחררים שמחפשים עבודה עם אופק ועתיד, עבודה בעולם ההייטק ששכר מכבד עומד בצידה - לימודי בדיקת תוכנה בהחלט יכולים לסייע לכם להגשים את זה.

כמה זמן נמשכים לימודי בדיקת תוכנה?
לימודי בדיקת תוכנה כוללים ברוב המקרים לימודים של בין 350-450 שעות לימוד. זה אומר שהקורס נמשך על פני מספר חודשים כשתדירות המפגשים השבועיים משתנה ממקום למקום. ניתן למצוא קורסים אינטנסיביים יותר שימשכו פחות זמן, והם מתאימים לאלו שיש להם את הפנאי והנכונות להשקיע בכך את המאמץ הדרוש. חשוב לוודא שהקורס שבו תבחרו יעניק לכם את התעודה המוכרת לבודקי תוכנה ושהוא יהיה מספיק מקיף ומקצועי.

תעודת בודק תוכנה
אם תסיימו את הלימודים בהצלחה ותעמדו בכל דרישות הקורס תהיו זכאים לתעודת בודק תוכנה מטעם מוסד הלימודים בו לקחתם את הקורס. תעודה זו תעניק לכם את האפשרות לעבוד כבודקי תוכנה הן בתחום של בדיקות ידניות והן בתחום של בדיקות אוטומציה. תוכלו להשתלב למשרות מגוונות בעולם ההייטק והמחשבים וליהנות מעבודה בסביבה טכנולוגית, מתקדמת ומרתקת.