קורס E.R.P

מערכת ERP מובילה את תחום הפריורטי בעידן הדיגיטלי

היום כמעט ולא ניתן למצוא חברה או ארגון שלא נעזרים בשירותיהן של מערכות המידע. ישנן מגוון מערכות מידע בשוק וכל אחת מציעה דרכים אחרות לרכז את המידע והנתונים של העסק בנוחות וביעילות. בקורס ERP תלמדו להכיר את מערכת הנושאת את ראשי התיבות Enterprise Resource Planning System, לעבוד עליה , להתמקצע בה ואפילו לסייע לחברות להטמיע אותה ולעבוד עליה באופן יום יומי. השימוש במערכת ERP הופך נפוץ במיוחד ואיתו גדלה הדרישה לאנשי מקצוע שיהיו בעלי הכרות עם המערכת. בדיוק בגלל זה פתחו מוסדות לימוד רבים מסלולים לרכישת ידע והשכלה על המערכת.
קהל היעד לקורס ERP
אז למי בעצם מתאימים לימודי ERP? למעשה מדובר בקהל יעד מגוון ביותר. אלו יכולים להיות עובדי חברה או עסק שנדרשים לעבודה על המערכת וצריכים להתמקצע בה. מנגד אלו יכולים להיות אנשים שרוצים לשפר את היכולות שלהם, את הידע שלהם ואת מה שיש להם להציע. קורס ERP פותח דלתות נוספות ומהווה צעד חשוב לאלו שרוצים להשתלב בשוק העבודה במגוון תפקידים. הקורס מתאים גם לחסרי ניסיון בעולם המיחשוב ומספיקה התנסות בסיסית בעבודה עם מחשב.

מסלולי לימוד קורס ERP
כיוון שמדובר בקורס מקצועי שנועד פעמים רבות כדי למקצע עובדים שכבר עובדים במקום מסוים, ניתן למצוא מוסדות רבים שיציעו את הקורס בלימודי ערב. זה יאפשר לכם לשמור על משרתכם ובשעות הערב לרכוש את הידע הדרוש כדי לעבוד על המערכת. כמובן שתוכלו גם למצוא את הקורס במתכונת של לימוד בוקר כך שהבחירה תלויה בכם ובשיקולים העומדים בפניכם. משך הקורס הבסיסי הוא כ-40 שעות אולם ישנם קורסים מתקדמים וממושכים יותר שכוללים התמחות ספציפית הרבה יותר וכן קורסים להכשרת מדריכים ומטמיעים של המערכת.

אפשרויות תעסוקה לבעלי תעודת ERP
כפי שציינו מערכת ERP היא מערכת מתקדמת שהפופולריות שלה והשימוש בה גובר מיום ליום. זה אומר שישנה דרישה לבעלי הבנה והכרות עם המערכת ולכן ישנן אפשרויות תעסוקה רבות. תוכלו להשתלב בתפקידים שונים בחברות שעושות שימוש במערכת ורק מחפשות אחר עובדים בעלי ידע והבנה בה. כמו כן תוכלו להמשיך לקורסים מתקדמים יותר ולשמש כמדריכים ומטמיעים של המערכת בחברות ובעסקים שמבקשים להתחיל להשתמש בה.