קורס פריוריטי

השתלבות בעולם מערכות המידע עם קורס פריוריטי

פריוריטי היא מערכת ממוחשבת חכמה שהיא הלב הפועם של עסקים רבים. היא אחראית על ריכוז כלל הנתונים של החברה החל מהייצור, המכירות והרכש ועד לנתונים אודות אחזקה ושירות. מדובר במערכת מתקדמת שהופכת נפוצה משנה לשנה בשל היעילות והסדר שהיא מכניסה לארגונים, עסקים, חברות וגופים.  כשאמרנו שהפריוריטי היא לב ליבה של החברה בהחלט התכוונו לכך. היא הדבק שמחבר בין המחלקות השונות ומאגד את כל הנתונים החשובים לתפקוד יעיל של החברה. בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים משתמשים בפריוריטי, דבר שהוביל לדרישה לאנשים מקצוע בעלי ידע והבנה מעמיקה במערכת. קורס פריוריטי הוא בדיוק המקום לרכוש את ההשכלה והניסיון כדי לעבוד בהצלחה עם המערכת ולתרום ליעילות החברה.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס פריוריטי
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קוורס הכשרת מיישמי SAP במודולי MM/FI שיספק לכם את כל הכלים והידע הנדרשים לשוק העבודה
הלימודים מתקיימים ב: ת"א, ירושלים, רחובות, באר שבע
כלים, טיפים ושיטות לאיפיון ויישום המערכת אשר רק המקצוענים המנוסים ביותר מכירים!
הלימודים מתקיימים ב: חיפה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס פריוריטי
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
כמה זמן נמשכים לימודי פריוריטי?
קורס פריוריטי אורך כמספר חודשים ובמהלכו תרכשו את כל הידע העיוני אודות המערכת וכן תתנסו בהתנסות מעשית. תוכלו לבחור בין לימודי בוקר או לימודי ערב וכך לשלב את לימודי הקורס ביחד עם עבודה, אפילו עבודה במשרה מלאה. קורס פריוריטי מעשיר את ארגז הכלים, הוא מעניק אפשרויות תעסוקה נוספות ובעידן של ימינו הוא באמת חיוני כל כך.

מה לומדים בקורס פריוריטי?
תכנית הלימודים המפורטת בקורס משתנה ממוסד למוסד אבל ברוב הפעמים היא כוללת הכרות עיונית עם המערכת והתנסות מעשית איתה. מדובר במערכת מקיפה שכדי להיות בקיאים בכולה צריך לעבור הכשרה מקיפה. הקפידו לבחור בקורס שמעניק ידע וכלים כדי להשתמש בכל המערכת, גם אם נדמה לכם שאתם לא זקוקים לכל האספקטים שהיא מציעה. בקורס תלמדו הפקת חשבוניות, הזמנות רכש, יצירת דוחות מס, מודולים של שיווק וכספים ועוד.

תנאי קבלה לקורס פריוריטי
על אף שקורס פריוריטי עוסק במערכות מחשוב מתקדמות ברוב המקרים לא תצטרכו להציג ידע וניסיון קודמים. התכנים הם אמנם ממוחשבים אבל הם בהחלט מתאימים גם למי שאין לו ניסיון קודם בתחום. הקורס מתאים לכאלה שעובדים בחברות שנשענות על הפריוריטי וזקוקים לידע כדי לעבוד על המערכת, או לאחרים שרוצים לרכוש ידע נוסף שיפתח בפניהם דלתות חשובות ואפשרויות נוספות להשתלבות בשוק העבודה.