קורס סייבר

על סייבר ועולם האינטרנט בתוך תכנית לימודים אחת

קורס סייבר הוא קורס מרתק שבו לומדים את כל הנושא של לוחמת המידע, דרכי התגוננות ודרכי פעולה. במציאות שלנו כיו מדובר בתחום נדרש שכמעט כל גוף, ציבורי ופרטי כאחד, נותן עליו את הדעת. בוגרי קורס סייבר יעסקו במתן פתרונות להתגוננות מפני האקרים, ריגולים ויפעלו כדי להגן על מערכות המיחשוב של הארגון או הגוף בו הם עובדים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס סייבר
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
המסלול שיכשיר אותכם מומחי אבטחת מידע וסייבר בעלי התמחות בטכנולוגיות תקיפה | Certified Cyber Administrator
הלימודים מתקיימים ב:
קורס סייבר חדשני שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר, להיות אנשי סייבר מקצועיים
הלימודים מתקיימים ב: ת"א, ירושלים, רחובות, באר שבע
קורסים ייחודים שפותחו על ידי מומחי הסייבר המובילים בישראל עם דגש על הקניית ידע מעשי בהגנה בסייבר
הלימודים מתקיימים ב: ראשון לציון
קורס אבטחת מידע וסייבר - מספקים לכם את הכלים והטכניקות המבוקשים ביותר ומציידים אותכם בתעודה יוקרתית ומבוקשת
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס סייבר
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
עולם הטכנולוגיה התפתח בצורה יוצאת דופן בשנים האחרונות ולמעשה הוא ממשיך להתפתח בכל רגע נתון. האפשרויות הטכנולוגיות החדישות חדרו גם לעולם הלוחמה ויצרו זירת קרב חדשה והיא: לוחמת המידע. הכוונה היא למלחמה טכנולוגית הכוללת חדירה לגופים שונים, ריגול ומתקפות על מאגרי המידע הקיימים של הגופים הללו. לוחמה זו היא לוחמת הסייבר והיא תחום משמעותי ביותר בעידן שלנו. 

תכנית הלימודים בקורס סייבר
קורסי הסייבר השונים מחולקים בדרך כלל לפי התמחויות והם מספקים ללומדים ידע וכלים אנליטיים  חשובים לאין שיעור. הקורסים עוסקים באיומים השונים, בפעילות ההאקרים, במשמעות של לוחמת סייבר, לימודי אבטחת מידע ובאסטרטגיות להתגוננות. ברוב המקרים קורסי הסייבר מיועדים לבעלי ניסיון והכרות עם מערכות הפעלה שונות, פיתוח תוכנה ושפות מחשב כאלה ואחרות. אלו שאינם בעלי רקע בתחום יצטרכו בדרך כלל ללמוד מכינה או לבצע לימודי השלמה כדי להצליח לעמוד בדרישות הקורס. תכנית הלימודים כוללת גם חומר עיוני אך גם התנסות מעשית שתאפשר להם להתמקצע בתחום ולהצליח לנווט בלוחמת סייבר מאתגרת.

תנאי קבלה לקורס סייבר
קורסי הסייבר הם קורסים מתקדמים שעוסקים בתחום הבוער של לוחמה טכנולוגית. לפיכך נדרשת הבנה והכרות עם מושגים מקצועיים בעולם המיחשוב. תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד אבל ברובם ידרשו מכם ניסיון קודם בתחום של מחשוב. ישנה אופציה לבצע השלמות או מכינה בתחום וכך להתקבל ללימודים במידה וחסרה לכם ההכרות או הניסיון הדרושים. ישנם מוסדות שמציעים לימודי סייבר למתחילים ובהם תנאי הקבלה הם פחות נוקשים אולם הקורס יהיה ארוך יותר שכן יכלול לימודי בסיס.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס סייבר
לוחמת המידע היא תחום שמעסיק גופים, ארגונים ציבוריים ועסקים פרטיים בכל רחבי העולם. אלו עושים כל שביכולתם כדי להגן על מערכות המידע שלהם ולפיכך אפשרויות התעסוקה לבוגרים הן רחבות. ניתן להשתלב לעבודה בחברות לאבטחת מידע או לחילופין להיות חלק מעובדי הארגון ולהיות אמונים על ההגנה על מערכות המידע שברשותם.