קורס עיצוב אתרים

לקבל כלים נכונים לעיצוב מקצועי של אתרי אינטרנט

בעולם שבו התחרות כל כך גדולה (וזה נוגע ,אגב, לכל התחומים) אתר אינטרנט שלא יהיה מעוצב מספיק ומושך מספיק לא ישרוד. כשאנחנו אומרים "לא ישרוד" אנחנו מתכוונים לכך שהוא לא יהיה מספיק אטרקטיבי ובשל כך הוא לא ימשוך מספיק לקוחות. אתרי אינטרנט ללא השקעה בעיצוב הם אתרים הנחשבים למיושנים ולבעלי חווית משתמש נמוכה במיוחד. חוויית המשתמש היא בין הדברים שיקבעו את הצלחתו של האתר ואת הצלחת המותג או את כל מה שהוא מייצג. אחרי שעסקנו בחשיבות עיצוב אתרי האינטרנט נעסוק במקצוע של מעצב אתרים. מקצוע שהפך מבוקש במיוחד וזאת לאור כל מה שתיארנו לעיל.  עיצוב אתרים הוא אמנות לכל דבר והוא מתאים למי שתחום העיצוב והגרפיקה זורם בדמו.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס עיצוב אתרים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט משולב אונליין - מסלול משולב שיעניק לכם רקע והבנה מעמיקה בתוכנות הגרפיות ובתכנות בסביבת אינטרנט כאחד
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
קורס עיצוב דיגיטל - משלבים לימודים ועבודה בתוכנת אדובי XD ומאפשרים למעצבים בתעשייה לתת ביטוי לניסיונם מעולם הפרינט
הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן
קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב web design - אפשרות ללמוד ע"ח הפיקדון
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, ירושלים, חיפה
קורס עיצוב גרפי וארט - עם התמחות בעיצוב חווית המשתמש UX - Design
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
לימודי עיצוב UI/UX | עיצוב ממשק וחווית משתמש
הלימודים מתקיימים ב: ראשל"צ, חולון

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס עיצוב אתרים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תכנית לימודים בקורס עיצוב אתרים
במהלך לימודי עיצוב אתרים תתוודעו לתוכנות שונות שבאמצעותן נהוג לעצב אתרי אינטרנט. בנוסף לכך תערכו הכרות עם מושגים מעולם בניית האתרים שיסייעו לכם להיות מעצבים טובים יותר. בחלק מהמסלולים תידרשו לעסוק בפרויקט של עיצוב אתר, דבר שיכין אתכם בצורה מעשית נהדרת לשמש כמעצבי אתרים בתום הלימודים. הלימודים כוללים הן חומר עיוני והן חומר מעשי ודורשים הפגנה של ידע כמו גם יצירתיות רבה וחשיבה מחוץ לקופסה.

תנאי קבלה ללימודי עיצוב אתרים
ברוב המקרים כל שתצטרכו לעשות כדי להתקבל הוא לעבור ראיון אישי שיבחן את האוריינטציה שלכם לסביבה ממוחשבת. במקרים בודדים בלבד תידרשו להפגין ידע וניסיון בתכנות עריכה או פוטושופ כאלה ואחרות. הלימודים מתאימים גם למעצבים גרפיים שרוצים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולעסוק גם בעיצוב אתרים, אך גם לכאלה חסרי כל ניסיון בתחום אבל בעלי מוטיבציה ורצון לעסוק בו.

איפה לומדים עיצוב אתרים?
ניתן ללמוד עיצוב אתרים במוסדות לימוד רבים בכל רחבי הארץ. בין המוכרים שבהם תמצאו את בית הספר להנדסאים בשנקר, המכון הטכנולוגי חולון, סניפיה השונים של מכללת ג'ון ברייס ועוד אחרים מוכרים יותר או פחות. לפני שבוחרים במוסד שבו תלמדו מומלץ לברר בקפידה מה כוללת תכנית הלימודים והאם היא תואמת את הדרישות והציפיות שלכם. כמו כן כדאי לחפש המלצות של בוגרים שסיימו לפניכם והסיקו מסקנות (לחיוב או לשלילה) מהמקום בו למדו.