קורס פיתוח אפליקציות

לפתח אפליקציות אנדרואיד ואפל עם לימודים מקצועיים בתחום

האפליקציות חדרו לחיינו בסערה עם המצאת הסמארטפונים ואפשר להגיד באופן די נחרץ כי הם שינו אותם באופן גורף. אפליקציות נועדו כדי להפוך את החיים שלנו לנוחים יותר, מצחיקים יותר, מעניינים יותר ומהנים יותר. לאור הביקוש והצורך הרבים שיש לאפליקציות בחיינו הפך התחום של פיתוח אפליקציות למבוקש במיוחד. ניתן ללמוד קורס פיתוח אפליקציות במגוון מוסדות לימוד וליהנות מאפשרויות תעסוקה נרחבות. אין ספק שהעולם צועד אל עבר פיתוח בלתי פוסק של אפליקציות שנועדו לשפר את איכות חיינו וכמפתחי אפליקציות תזכו להיות חלק מהתקדמות טכנולוגית ומדבר גדול שמתרחש.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס פיתוח אפליקציות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
פיתוח ל Android ול-iPhone בשילוב טכניקות למידה מתקדמות
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
קורס גיימינג - פיתוח משחקים
הלימודים מתקיימים ב:
רכישת כישורים מתקדמים ותכנית לימודים מקיפה שתכשיר אותכם באופן מקצועי
הלימודים מתקיימים ב:
עיצוב אתרים ואפליקציות בפיקוח משרד התמ"ת בקורס שיעניק לכם את כל הידע הנדרש
הלימודים מתקיימים ב: ראשל"צ, חולון
לימודי פיתוח אפליקציות במכללת מגמות - נכנסים לעולם ההייטק
הלימודים מתקיימים ב: פתח-תקווה, חיפה, ירושלים, באר שבע, רחובות
אצלנו תוכלו ללמוד פיתוח יישומים לאייפון ולמובייל / אפלקציות לאנדרואיד
הלימודים מתקיימים ב: חיפה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס פיתוח אפליקציות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תכנית לימודים בקורס פיתוח אפליקציות
תכנית הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות משתנה ממקום למקום וממסלול אחד למשנהו. ישנם מסלולים בהם ניתן הדגש על לימודי פיתוח אפליקציות לאייפון וכאלה עם דגש בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד, וישנם גם מסלולים שמשלבים את שניהם. במהלך הלימודים תרכשו ידע עיוני אולם רוב הקורס יעסוק דווקא בהתנסות מעשית שתכשיר אתכם להיות מפתחי אפליקציות יודעי דבר. בחלק ממוסדות הלימוד תכנית הלימודים תכלול פרויקט מעשי שבו תידרשו להציג אפליקציה שפיתחתם בעצמכם. מעבר לאתגר ולמורכבות של המשימה, מדובר במשהו שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר להיות מפתחי אפליקציות ביום שאחרי הלימודים.

תנאי קבלה ללימודי פיתוח אפליקציות
כיוון שלימודי פיתוח אפליקציות אינם "דבר של מה שכך" ובהחלט דורשים הפגנת ידע, תנאי הקבלה יכללו מיון רב. בחלק ממוסדות הלימוד יעשו לכם תחילה ראיון אישי שיבחן את הרקע ממנו אתם באים ואת אפשרויות ההתאמה שלכם ללימודים. בחלק אחר יחלקו את הלימודים לשניים כאשר בחלק הראשוני תיחשפו לידע בסיסי שלאחריו תידרשו להיבחן בבחינת המיון. רק אם תעברו את הבחינה תוכלו להמשיך לחלק השני והמהותי יותר של הלימודים. כדי להתקבל ללימודים ולהצליח בהם דרושים הבנה וניסיון בסביבה ממוחשבת כמו גם אוריינטציה למקצועות הריאליים ולחשיבה אנליטית.

כמה זמן נמשכים לימודי פיתוח אפליקציות?
ברוב מוסדות הלימוד נמשכים לימודי פיתוח האפליקציות על פרק זמן של בערך חצי שנה ועד שנה (בהתאם לאופן בו נפרסים הלימודים). מדובר בלימודים מאתגרים שדורשים השקעה, סבלנות ונכונות רבה להמשך למידה והתנסות גם בשעות שמחוץ לשעות הקורס. שיטוט קצר באינטרנט יחשוף אתכם למקומות רבים שיבטיחו לכם קורס מזורז בפיתוח אפליקציות או קורס שנמשך על פרק זמן קצר במיוחד. חשוב לדעת שבתחום הזה אין קיצורי דרך ולא מומלץ ללכת על הבטחות בסגנון זה שרק יקחו לכם את הכסף מבלי להכשיר אתכם כראוי.