קורס ג´ומלה

בניית אתרים באמצעות המערכת המפורסמת ג´ומלה

חולמים לבנות אתר משלכם? רוצים לעסוק בבניית אתרים לפרנסתכם? מתעניינים בעולם אתרי האינטרנט אבל נרתעים מהקשיים המלווים לתכנות? כדאי שתכירו את ג'ומלה. מדובר במערכת המאפשרת בנייה של אתרי אינטרנט בזמן קצר יחסית וללא צורך בהכרת שפות תכנות. joomla היא מערכת פופולרית וידידותית ביותר שלימוד שלה מעניק כלים וידע כדי לבנות אתרי אינטרנט וכמובן לערוך ולתפעל אותם. אז איפה לומדים ג'ומלה? למי זה מתאים? כמה זמן נמשכים הלימודים? ומה יצא לכם מזה בסוף? הנה כל הפרטים.
מה לומדים בקורס ג'ומלה?
תכנית הלימודים בקורס ג'ומלה כוללת הכרות מעמיקה עם המערכת הפופולרית הזו כמו גם התנסות מעשית מועילה לשימוש בה. במהלך הקורס תתנסו בבניית אתרים בג'ומלה וכן באלמנטים נוספים כמו:  באנרים, תפריטים, נתוני גלישה ועוד. חשוב לוודא שהקורס שאתם בוחרים נלמד במקום מוכר שיכין אתכם לאפשרות של בניית אתרים הפועלים על ג'ומלה באופן מקצועי ביותר. אם תעמדו בדרישות הקורס סביר להניח שבסיומו תוכלו לבנות אתר אינטרנט משלכם ואפילו לבנות אתרים של אחרים לפרנסתכם.

משך הלימודים בקורס joomla
בניגוד ללימודי תכנות או מדעי המחשב, לימודי ג'ומלה הם לימודים קצרים במיוחד ועם זאת פרקטיים למדי. רוב הקורסים נמשכים בפרק זמן של בן 30 ל- 40 שעות הלימוד המחולקים למפגשים שבועיים. תוכלו לבחור בין לימודי בוקר או לימודי ערב בהתאם לצרכים שלכם ולאפשרויות העומדות בפניכם. מערכת הניהול ג'ומלה מאפשרת לבנות אתרים גם ללא ידע בתכנות ולכן מהווה אפשרות מצוינת למי שמחפש לעסוק בכך אך לא יכול להתחייב ללימודים ארוכים וממושכים.

תנאי קבלה לקורס ג'ומלה - למי זה מתאים?
ברוב המקומות לא תצטרכו להציג ולהפגין ידע מוקדם במחשבים כדי להתקבל לקורס ג'ומלה. תספיק הכרות בסיסית עם מושגי מחשב ואינטרנט בכדי שתוכלו ללמוד בקורס ואפילו לסיים אותו בהצלחה. הקורס מתאים למי שעוסק בתחום ורוצה להעשיר את ארגז הכלים שלו כמו גם לאלו שאין להם ידע קודם אבל חולמים לעסוק בבניית אתרים כתחביב או כמקצוע. הקורס מהווה נקודת פתיחה משמעותית שממנה תוכלו להמשיך ללימודים נוספים בתחום של בניית אתרים, קידום ועולם האינטרנט בכלל.