קורס וורדפרס

ללמוד בניה ופיתוח אתרים עם מערכת הניהול המתקדמת בעולם

וורדפרס היא מערכת פופולרית במיוחד לבניית אתרים. קורס וורדפרס הוא אחד הקורסים השימושיים ביותר לבוני אתרים, למתכנתים, ולכל מי שרוצה לרכוש כלי עבודה שיפתח בפניו אפשרויות רבות ונוספות. מערכת הניהול וורדפרס היא מערכת שנחשבת לידידותית במיוחד ולכן מתאימה גם לאלו שלא בהכרח הגיעו מתחום הפיתוח והתכנות. מתעניינים בקורס בניית אתרים? רוצים להוסיף לעצמכם כלי חשוב שיאפשר לכם לעשות דברים נוספים? שואפים לפתח את יכולות הדיגיטל שלכם? ייתכן וקורס וורדפרס הוא התשובה בשבילכם.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס וורדפרס
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס וורדפרס להקמת אתר מקצועי משולב בקורס בניית אתרים
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן, חיפה, ירושלים, אילת
קורס שיקנה לכם את כל הכלים והמיומנויות ברמה הגבוהה ביותר לבניית אתרים מתקדמים, מעוצבים ורספונסיביים
הלימודים מתקיימים ב: ראשל"צ, חולון
הבטיחו לעצמכם את הבחירה הנכונה והצטרפו לקורס המקצועי והמעודכן ביותר!
הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב (המסגר פינת ריבל)
Word Press – בניית אתרים במערכת וורדפרס.
הלימודים מתקיימים ב:

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס וורדפרס
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
למי מתאים קורס וורדפרס?
מה שיפה במערכת הניהול וורדפרס, וגם מה שהופך אותה לכל כך פופולרית הוא הגמישות שלה. הכוונה היא לכך שזו מערכת שלא דורשת פיתוח קוד ולכן מתאימה לקשת רחבה של אנשים. אם מערכות ניהול אחרות מצריכות ידע קודם ותתאים לבוגרי קורס תיכנות תכנות הרי שלקורס וורדפרס כמעט כל אחד יכול להצטרף ואפילו להצליח. הלימודים מתאימים למי שרוצה לבנות אתרים לפרנסתו, למי שכבר עובד בתחום ורוצה לצבור ידע נוסף, למעצבים שרוצים להעשיר את הידע הדיגיטלי שלהם ולמי שרוצה להקים לעצמו אתר ולתפעל אותו מבלי להיות תלוי באיש.

מה לומדים בקורס וורדפרס?
תכנית הלימודים בקורס וורדפרס משתנה ממקום למקום אבל ברוב המקומות יילמדו הדברים הבסיסיים של הכרות עם מערכת הניהול, התקנה של המערכת, הקמת תבניות, עריכה ותכנים נוספים שחשובים כדי להיות בעל ידע בוורדפרס. כדי להצליח לעמוד בדרישות הקורס יש להגיע לכל המפגשים, להביע עניין וכמובן ללמוד בבית במידת הצורך. במהלך הקורס תלמדו תוכן עיוני וכמובן גם מעשי שיסייע לכם לראות כיצד בונים אתר וורדפרס הלכה למעשה.

עלות קורס וורדפרס
מחירו של קורס וורדפרס משתנה ממקום למקום ויהיו כאלה שיציעו לכם אפילו קורס בחינם. כמובן שקורסי החינם אינם מקיפים כמו אלו הנלמדים במקומות מסודרים ותמיד מומלץ לברר מה כולל הקורס ועד כמה מקיף הוא. המלצה נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא שכדאי לקחת קורס כמה שיותר מקיף שכן רק כך תוכלו להיות בטוחים שתוכלו בסיומו לבנות אתרים בעצמכם וללא עזרה. קורס בוני אתרים שאינו מקיף מספיק, או כזה שנשען על מספר בודד של הדרכות הוא ברוב המקרים קורס שאינו מקיף מספיק ואינו יכול ללמד אתכם את כל הידע הדרוש לכם.