קורס מצילים

הגע הזמן לקפוץ למים וללמוד מקצוע שממש מציל חיי אדם

אין ספק ששפת הבריכה או הים הם המקום המדהים ביותר להיות סביבת עבודה. אפשרות ראשונה שלכם היא להיות מוכרי ארטיקים אבל לשם כך לא נדרשים לימודים מיוחדים והעזרה שלכם לאנושות תהיה בהורדה זמנית של טמפרטורת הפה ןהאפשרות השניה היא להיות מציל/ה - האדם עם הכי הרבה אחריות על הכתפיים בסביבה. בואו ללמוד קורס מצילים בבתי הספר המובילים בארץ.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס מצילים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הכשרה למצילי בריכה וקורס מציל אחראי לעבודה בחופים
הלימודים מתקיימים ב: ת"א, ראשל"צ, אשדוד, אשקלון, באר שבע, להבים, כפר סילבר, אילת ועוד

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לקורס מצילים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם ומלואו
אם אתם חיילים משוחררים וסטודנטים שמחפשים עבודה תוך כדי הלימודים או אפילו סתם אנשים בכל גיל שמחפשים מקצוע מרתק ומאתגר, קורס המצילים זה ה- דבר כרגע. להציל חיי אדם הינו ערך עליון, המשכורת היא בין הגבוהות בשוק העבודה. אתם תקבלו שכר שנע בין עשרת אלפים שקלים לשלושים אלף שקלים (תלוי איפה אתם תהיו מצילים, בים או בבריכה) ותזכו גם בעבודה לחיים. עם זאת תנאי הקבלה הם לגילאי 17 ותשעה חודשים ברוב המקומות, בדיקת ראיה ובדיקות רפואיות כדי לדעת שאתם כשירים לתפקיד.

קורס מצילים  - כמה זמן זה נמשך?
למען האמת קורס מצילים קלאסי לא נמשך הרבה זמן. הזמנים משתנים מקורס לקורס אבל בגדול זה בסדר גודל של בין שבועיים לחודש, כמובן שהזמנים משתנים על פי החלטת מורי הקורס. היתרון שבזה הוא שאתם בזמן הכל כך קצר תוכלו להתחיל לעבוד בתחום בלי לבזבז זמן מיותר ולהתחיל להרוויח כסף מדבר שאתם אוהבים - ים, בריכה, הצלת אנשים. אם אתם חיים את הים, הבריכה, עולם המים זה העולם האמיתי עבורכם ואתם מרגישים הזדהות עם נמו, קורס מצילים זה הדבר הנכון עבורכם מכל הבחינות.

מה לומדים בקורס מצילים?
בקורס אתם הולכים ללמוד מגוון נושאים שיתנו לכם את הידע מה לעשות במצב של טביעת אדם שנסחף או טבע מסיבותיו שלו, אתם תלמדו קורס עזרה ראשונה, החייאה, לימודים מעשיים במים ולימודים עיוניים. בסוף הקורס אתם תקבלו תעודת מציל ותוכלו לעבוד בעבודה שכל כך רציתם! אתם תלמדו כיצד להציל חיים, מה לעשות בזמן מצוקה, איך להשגיח נכון על המתרחצים ובסופו של דבר אתם תהיו מגדל השמירה האמיתי בין המתרחצים לבין המים הסוערים שלפעמים רוצים לקחת אותנו אליהם ולא להחזיר.