לימודי יזמות נדל"ן

לאתר וליצור את ההזדמנויות והעסקאות הרווחיות ביותר

מתווכי נדל"ן ויזמי נדל"ן אלו תפקידים מבוקשים ביותר, בעיקר בעולם בו כל אחד חולם על נכס משלו. הלימודים יכשירו אתכם לעיסוק בתחום ויחשפו אתכם לכל הסודות, השיטות וטכניקות העבודה.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי יזמות נדל"ן
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס מקצועי ומקיף ביזמות והשקעות נדל"ן בשיתוף עם חברת Azimuth הגדולה!
הלימודים מתקיימים ב:
קורס שמכשיר אותכם באופן פרקטי ומספק לכם כלים מקצועיים לביצוע עסקאות נדל"ן והתמקצעות בעקרונות מיסוי המקרקעין
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, רחובות, חיפה
לימודי תיווך ויזמות נדל"ן - מסלול מלא ומקיף ביותר -כולל הכנה למבחן המתווכים
הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב
מסלול יזמות נדלן
הלימודים מתקיימים ב: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, בש
מסלול יזמות ותיווך נדלן
הלימודים מתקיימים ב: פתח-תקווה, חיפה, ירושלים, באר שבע, רחובות
קורס יזמות נדל ן
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, חיפה, רחובות, ירושלים

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי יזמות נדל"ן
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
אי אפשר להתעלם מזה שתחום הנדל"ן נהיה כל-כך חם ומבוקש עד שהמירוץ לדירה הפך להיות משימת חיים עבור הצעירים הישראלים. כיוון שמדובר בתחום "לוהט" שכזה,  מי שישתלב בו יזכה לעבודה מעניינת, דינאמית, ובעיקר מאוד מתגמלת. אז נכון, זה לא מתאים לכולם וכדי לעסוק בנדל"ן צריך לא רק ידע וניסיון אלא גם חוש עיסקי, כריזמה ואסרטיביות. את החלק הראשון תוכלו לרכוש בקורסי יזמות נדל"ן ולימודי תעודה או תואר בתחום. הנה חלק מהאפשרויות שעומדות בפניכם:

מקומות מומלצים ללימודי יזמות נדל"ן
בדיוק בגלל שתחום הנדל"ן נהיה מבוקש כל-כך אפשר למצוא בשנים האחרונות יותר ויותר מוסדות לימוד שיכשירו אתכם לעיסוק בו. תוכלו ללמוד קורס נדל"ן באוניברסיטה הפתוחה, קורס השקעות נדל"ן במכללת פסגות, לימודי נדל"ן בטכניון, באוניברסיטת תל אביב ובמרכז הבינתחומי תמצאו גם כן קורסי נדל"ן וכן במכללות ובאוניברסיטאות נוספות. לפני שאתם נרשמים למוסד לימודים מסוים, בדקו מהם תכני הלימוד ומי הם המרצים ודברו עם בוגרים שלמדו בקורסים לפניכם. כך תוכלו למצוא את הקורס המדויק לכם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס נדל"ן
מי שיסיים קורס יזמות נדל"ן עומד בפני שלל אפשרויות תעסוקה והוא יוכל לבחור אם לעסוק כעצמאי בתחום או כשכיר. תוכלו לעבוד כמשווקי נדל"ן או מתווכים (דרוש רישיון תיווך), תוכלו לעבוד כמנהלי פרויקטים בתחום הנדל"ן, מנהלי קבוצות רכישה, יזמים ועוד. ישנם קורסים שמתאימים למתחילים שרוצים להיכנס לתחום ועדיין אין להם ניסיון ויש קורסים שמיועדים לעורכי דין (או בעלי מקצוע אחרים) שרוצים לרכוש ידע נוסף ולהעשיר את ארגז הכלים שלהם בתכנים מתחום הנדל"ן.

תואר ראשון ביזמות נדל"ן
רוצים להתמקצע בנדל"ן אבל גם רוצים שיהיה לכם תואר ראשון ? זה אפשרי! אמנם רוב לימודי יזמות הנדל"ן הם קורסים ולימודי תעודה, אך ישנם מסלולי תואר ראשון שכוללים התמחויות בנדל"ן כמו למשל לימודי כלכלה, מנהל עסקים, וישנם גם מסלולים שמתמקדים רק בנדל"ן כמו : תואר ראשון בניהול נדל"ן. התארים האלו יעניקו לכם ידע רחב יותר שלא כולו בנדל"ן אבל בהחלט יסייע לכם להשתלבות בתחום. כך למשל תעסקו באופן נרחב בתחום הפיננסי, שיווק, חוקים וכו'.