לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בקורסים מקצועיים?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

קורסים מקצועיים

לא חייבים ללמוד לתואר ראשון כדי להשתלב בשוק העבודה במקצועות מעניינים ורווחיים

מקצועות רבים ומבוקשים בשוק העבודה לא מצריכים תואר ראשון, אלא הכשרה קצרה יותר, והם מאפשרים למצוא עבודה מכניסה עם אפשרויות רבות לקידום ופיתוח קריירה.
פעמים רבות יספיקו קורסים מקצועיים לשם כך, קורסים קצרים יותר מלימודי תואר שיעניקו לכם כלים וידע רבים. אז גם אם נדמה לכם שלימודי תואר ראשון "גדולים עליכם" או לא מעניינים אתכם, עומדת בפניכם האפשרות של לקיחת קורס מקצועי שיספק לכם את ההכשרה. ישנם קורסים מקצועיים בתחומים רבים ומגוונים והם מתאימים לאנשים בכל הגילאים.

הקורסים המקצועיים הם בדרך כלל זולים יותר וקצרים יותר מאשר לימודי תואר ותנאי הקבלה אליהם נוקשים פחות. זה אומר שאנשים רבים יותר יוכלו ללמוד אותם ולקבל תעודה שתאפשר להם לעסוק במקצוע. נכון שפעמים רבות אפשר לעסוק במקצוע גם ללא הכשרה מקצועית, אולם ההכשרה בהחלט תוסיף לכם ידע ונקודת פתיחה טובה יותר.

קורסים ללימודי תעודה

תעודה מקצועית ממלאת פעמים רבות את משבצת ההכשרה המקצועית והיא בהחלט עשויה להספיק כדי לעסוק במקצוע מסוים. לימודי התעודה נמשכים בדרך כלל על פני פרק זמן קצר יותר ואינם מציגים תנאי קבלה נוקשים. זה אומר שגם מי שלא השלים בגרות מלאה או לא נבחן בבחינת פסיכומטרי יוכל להתקבל אליהם וללמוד במסלול לקבלת תעודה. עם התעודה תוכלו להתקבל למגוון רחב יותר של משרות ותוכלו לפתח קריירה ענפה בתחום שבחרתם. מגוון הקורסים ללימודי תעודה הוא עצום ובלתי נגמר וכולל, בין היתר: תעודת קוסמטיקאית, מוהל, טכנאי מזגנים, טכנאי גז ועוד שפע של אפשרויות.

קורסים מקצועיים בהייטק

עולם ההייטק נחשב לעולם יוקרתי שמציע משרות מכניסות במיוחד. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אפשר להשתלב בעולם הזה גם ללא תואר ראשון ובסיוע קורסים מקצועיים בלבד. זה מתאים בעיקר למי ששואף להשתלב בהייטק אך אינו מעוניין בלימודים המפרכים והמאתגרים של התואר הראשון. תוכלו למשל לקחת קורס של בודקי תוכנה, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות וכו'. הקורסים האלו בדרך כלל יהיו קצרים יותר מלימודי התואר והם יעניקו לכם כלים מצוינים שיאפשרו לכם להתברג במשרות רווחיות ביותר.

קורסים מקצועיים של משרד התמ"ת

בשנים האחרונות מציעים יותר ויותר מוסדות לימוד קורסים מקצועיים בפיקוח משרד התמ"ת (תעסוקה, מסחר ותעשייה). מדובר בקורסים שנותנים הכשרה למקצועות מבוקשים בשוק העבודה ומאפשרים לבוגרים שלהם להשתלב בו בקלות רבה יותר. לקורסים האלו יכולים להתקבל חיילים משוחררים, עובדים לקראת או אחרי פיטורים, עולים חדשים, אוכלוסיות מיוחדות ועוד. קורסים מקצועיים בפיקוח התמ"ת נועדו כדי לסייע לאנשים רבים יותר להצליח להשתלב בשוק העבודה וניתן לבחור מבין מגוון תחומים רחב במיוחד. שכר הלימוד בקורסים האלו מסובסד על ידי המדינה, מה שהופך את "העיסקה" לכדאית ולמשתלמת במיוחד. כדי להתקבל אל הקורסים האלו יש לוודא שאתם עומדים בתנאים ולהגיש בקשה לוועדת הקבלה שתקבע אם אתם אכן זכאים או לא.
ייעוץ לימודים לקורסים מקצועיים - נציג אתר לימודים