לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בקורסים ולימודי תעודה?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

קורסים ולימודי תעודה

מסלולי לימוד פרקטיים וממוקדים לכניסה מהירה לתחומים מקצועיים

קורסים ולימודי תעודה אלו לימודים פרקטיים וממוקדים שמאפשרים לרכוש מקצוע תוך זמן קצר יחסית. כשאנחנו אומרים זמן קצר אנחנו משווים זאת כמובן ללימודי התואר הראשון שנמשכים על פני שלוש שנים ואף יותר. בניגוד לתואר ראשון, לימודי הקורסים והלימודים לתעודה אינם מזכים בתואר אקדמי אך הם בהחלט יכולים לפתוח לכם דלתות רבות. פרק הזמן שנדרש כדי להשלים את הלימודים האלו משתנה מתחום לתחום אך ברוב המקרים מדובר על תקופה של מספר חודשים.
אז במה אתם מתעניינים? לחצו על האפשרות המאימה ביותר
ניתן ללמוד קורסים במגוון רחב של תחומים ולהתמקצע כמעט בכל מה שמעניין אתכם. זה מתחיל בקורס מתווכי נדל"ן, עובר דרך קורסי מזכירות רפואיות, סוכני נסיעות ומסתיים בקורס בניית ציפורניים. קשת התחומים היא באמת עצומה ומאפשרת להתמקצע ולרכוש תעודה לכל המקצועות הפועלים בשוק. במהלך הלימודים תתוודעו לכל הטכניקות הדרושות כדי לעבוד בתחום, כמו גם לחומר עיוני חשוב. מרבית הקורסים כוללים התנסות מעשית שהיא חשובה ותורמת לכל מי שמעוניין להשתלב בשוק העבודה בתחום שלמד.

השתלמויות מקצועיות

השתלמויות נועדו כדי להעשיר את הידע של אלו שכבר עוסקים במקצוע מסוים ולהעניק להם כלים נוספים. אלו יכולים להיות אנשי חינוך שמעוניינים להשתלם בתחומים שאותם הם לא מכירים, או כל בעל מקצוע אחר שמעוניין להעשיר את ארגז הכלים שלו ולהיות מקצועי יותר ולתת שירות טוב יותר. חשוב להבין שבכל תחום ישנם חידושים והתפתחויות כל הזמן וגם אנשי המקצוע המנוסים והוותיקים ביותר צריכים להתעדכן בהם. השתלמויות הן הזדמנות מצוינת ללמוד דברים חדשים ולשמש כאנשי מקצוע טובים יותר. ההשתלמויות יכולות להיות חד פעמיות (כלומר כמה שעות) או להימשך על פני מספר פגישות. בחלק מהמקרים ההשתלמויות יזכו את בעל המקצוע שלומד אותם בנקודות נוספות שיכולות לגרום להעלאת השכר שלו. כך למשל מורות וגננות נדרשות למספר השתלמויות מידי שנה ולאחר שהן משלימות את מספר השעות הנדרש הן מקבלות תוספת שכר.

חיפוש הסבה מקצועית

תוחלת החיים שעלתה בשנים האחרונות הובילה לכך שגיל הפרישה מהעבודה מתאחר יותר ויותר. זה אומר שאנשים עובדים במשך עשרות שנים, מה שגורם פעמים רבות לשחיקה ולרצון לשנות כיוון. אם בעבר אותם אנשים נאלצו להמשיך לסבול בשקט, הרי שכיום המצב הזה ממש לא מחייב. ניתן ללמוד תחום חדש ולהגיע למימוש וסיפוק אישי. הסבה מקצועית נועדה בדיוק לאלו שמרגישים "שבעים" ממה שעסקו בו ורצים לפנות לדרך חדשה. ישנם קורסים רבים המיועדים לבעלי מקצוע שרוצים לרכוש מקצוע אחר. לימודי ההסבה המקצועית מאפשרים לכל מי שחפץ בכך לרכוש מקצוע חדש ולצאת לשוק העבודה רענן מתמיד. תוכלו לפנות לתחום המשיק לתחום בו עסקתם או לבחור בכלל במשהו אחר לחלוטין.

קורסים מקצועיים

אין ספק שלימודי תואר ראשון הם קשים, ועבור אנשים מסוימים הם גם מאיימים ומפחידים.אנשים רבים נמנעים מלהתחיל ללמוד לתואר ראשון בשל הדרישות האקדמיות הגבוהות ובשל פרק הזמן הארוך הנדרש כדי להשלים אותו. הקורסים המקצועיים, מנגד, הם קצרים וממוקדים בהרבה ונחשבים לידידותיים יותר… ניתן לקחת קורס מקצועי כמעט בכל תחום (גם כאלה שלא העלתם בדעתכם…) וכך להתמקצע בפרקטיקה באופן ממוקד וקצר מועד. אל תתבלבלו! גם הלימודים לקורסים המקצועיים דורשים השקעה ולמידה ובשום אופן אין לזלזל בהם.

שוק העבודה כיום הוא מקום תחרותי ולא פשוט בכלל וכדי להצליח להשתלב בו עליכם ללמוד ולקבל הכשרה מקצועית. אז גם אם נדמה לכם שהניסיון שיש לכם הוא מספיק ושאין לכם צורך ללמוד יותר - זה לא תמיד מדויק. בקורסים תלמדו גם טכניקות, גם תרכשו כלים, גם תעמיקו בחומר העיוני וגם תקבלו תעודה בסופו של דבר. התעודה הזו חשובה והיא בעלת ערך רב עבור הלקוחות העתידיים שלכם.
ייעוץ לימודים לקורסים ולימודי תעודה - נציג אתר לימודים