לימודים

מלגות ואפשרויות סיוע ללימודים

כאן תמצאו מגוון גדול במיוחד של סוגי מילגות ואפשרויות סיוע ואנחנו נשתדל להפוך את החיפוש לקל ויעיל יותר. בהצלחה!

יש המון מילגות והדרך למציאת המילגה (או יותר) המדויקת עבורכם תעבור במסע ארוך של חיפושים. יש מילגות שמצריכות תמורה של מתן שעות לקהילה, יש כאלו שניתנות ללא כל תמורה, יש כאלו שמתאימות רק לסטודנטים שעומדים בדרישות ויש כאלו שפתוחות לכולם.
לא קל להיות סטודנט בישראל, הנה אמרנו את זה. עזבו את השעות הרבות שתצטרכו להשקיע בכתיבת עבודות, עזבו את השעות הרבות שתלמדו בהן לבחינות, עזבו מועדי ב' או ג' - אנחנו מדברים כרגע על העניין הכלכלי בלבד ולצערנו הוא לא פשוט. מילגות סיוע הן דרך מעולה להתמודד עם הקושי הכלכלי והן יאפשרו לכם לשרוד את התקופה המאתגרת ואפילו להצליח לשבת על בירה עם חברים מידי פעם. היתרון במילגות הוא שהן מותאמות לחיים הסטודנטיאלים. שלא כמו עבודה שתצריך מכם זמינות לשעות ספציפיות, ההשתתפות במילגות תהיה מותאמת הרבה יותר לאופי התקופה הנוכחית בחייכם. 

מילגות סיוע לסטודנטים ללא תמורה

כשאנשים שומעים "מילגות" הם חושבים על השעות שיצטרכו לתת בתמורה בתרומה לקהילה, בעשייה חברתית, בסיוע לקשישים או ילדים וכו'. אז זהו, שזה לא בהכרח חייב להיות ככה! יש מילגות רבות שניתנות לסטודנטים זכאים ללא תמורה. אמנם רוב המילגות הן לא כאלה, אך אם תעמדו בדרישות הסף תוכלו ליהנות מסיוע משמעותי ללא כל תמורה.

מילגות לימודים שפתוחות לכל הסטודנטים ללא תנאי קבלה

יש מילגות רבות שניתנות לכל הסטודנטים באופן שווה וללא צורך בהוכחה של קושי או מצוקה כלכלית. בין המוכרות שבהן אפשר למנות את מילגת פר"ח שמיועדת לכולם ובה בתמורה לשעות של עשייה חברתית וקהילתית תקבלו סכום כסף משמעותי. כמו פר"ח יש עוד מילגות סיוע שמיועדות לכל הסטודנטים וקחו בחשבון שהן יצריכו מכם מתן שעות למען הקהילה.

למה רק מילגה אחת? בחנו את כל אפשרויות הסיוע שאתם זכאים להן

מילגה אחת יכולה לעזור לכם מאוד בתקופת הלימודים שהיא תקופה לחוצה כלכלית ולאפשר לכם מרווח נשימה. שתי מילגות כבר יאפשרו לכם הרבה יותר מרווח נשימה ויסייעו לכם לצלוח את תקופת התואר ביתר קלות. ההמלצה שלנו היא להתעניין בכמה שיותר מילגות שרלוונטיות עבורכם וכל עוד אין "כפל מבצעים" (כלומר- מילגות שמאפשרות קבלת שתי מילגות במקביל), לכו על זה! כל המרבה הרי זה משובח.
ייעוץ לימודים בוואטסאפ מידע כללי