הנדסאי טכנולוגיות מים

לימודים מעניינים למקצוע מבוקש ורלוונטי ביותר

בוגרי מסלול הנדסאי טכנולוגיות מים יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים בתחום המים בישראל. במהלך הלימודים תיחשפו לתכנים כמו למשל: ניהול משק מים, קידוחי מים, נושאי סביבה ומים, דרכי טיפול במים ועוד. ניתן ללמוד את התעודה במספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ ולעסוק בתפקידים מעניינים ובעלי חשיבות גדולה.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להנדסאי טכנולוגיות מים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הנדסאי טכנולוגיות מים
הלימודים מתקיימים ב: אזור הנגב הצפוני

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להנדסאי טכנולוגיות מים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מקצוע הנדסאי מים
אל תיבהלו, לא כל התארים נמשכים ארבע שנים, בלמידת התחום של מקצוע הנדסאי טכנולוגיות מים מסלול הלימודים אורכו בין שנתיים לשלוש והשעות בו גמישות. אתם תוכלו לשלב עבודה תוך כדי לימודי התעודה, הדבר מהווה יתרון אדיר למקצוע זה כי כך תוכלו לשלב משכורת עם לימודים. ניתן ללמוד את התחום באוניברסיטת אריאל, מכללת ספיר ועוד.

מה לומדים בתואר הנדסאי טכנולוגית מים?
במקצוע מרתק זה אתם הולכים להתמקצע בנושאים כמו סינון המים, אספקת המים, טיהור המים, קידוחי מים, שפכים, ניקוז ועוד. תפקיד זה יפתח לכם דלתות רבות ויתן לכם הזדמנות להתברג בתפקידי מפתח בחברות גדולות ומאתגרות. אם נושא המים מעניין אתכם, בהחלט הנדסאי טכנולוגיות מים הוא המקצוע בשבילכם.

הנדסאות מיםפ בראיה פרקטית בעולם התעסוקה
אתם אחרי צבא או אחרי הטיול מחפשים מקצוע לחיים או משהו מרתק ללמוד? הנדסאי טכנולוגית מים הוא הדבר החם הבא! הנושא הכי מרכזי אולי שיש - מים, הוא הדבר שתמיד נוגע בכולנו ויהיה מרכז חיינו. לימודים בתחום הנדסאי טכנולוגיות מים מספקים תשובה מספקת לאלו אשר לא רוצים להשקיע בתואר שנים רבות וכן מעוניינים במקצוע מכובד ומאתגר כאחד במינימום זמן. לימודי תעודה הרבה יותר נוחים מלימודי תואר וזה כמובן יתרון. מים זה כנראה התחום שתמיד תהיה בו עבודה כי תמיד הוא יהיה קיים ותמיד אנשים יצרכו מים ולכן, יש המון עבודות שניתן לעסוק בהם במקצוע זה.