הנדסאי תוכנה

בימים בהם הכל מושתת על מחשבים ולכל חברה יש יחידת מחשוב משלה, הביקוש לאנשי תוכנה ברור ומובן

סיבוב קצר באתרי חיפוש העבודה יראה לכם שכמעט בכל רגע נתון מחפשים אנשי תוכנה להשתלבות בתפקידים שונים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להנדסאי תוכנה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מגמה משולבת עם התמחות בסייבר אשר לא מתפשרת על איכות ומעמידה לרשותכם את הציוד המתקדם ביותר, בליווי צמוד
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
ידע מעמיק בתחום מדעי המחשב, עקרונות בסיסיים ומתקדמים בתכנות, הכרת שפות תכנות מתקדמות וכן הקניית ניסיון מעשי
הלימודים מתקיימים ב: חיפה/נשר
הנדסאי תוכנה
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להנדסאי תוכנה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
אפשר ללמוד פיתוח תכנה זה במסגרת לימודי תואר ראשון בהנדסה או מדעי המחשב, במשך 4 שנים לפחות, ואפשר גם אחרת. מסלול הנדסאי תוכנה הוא מסלול קצר יותר, שתנאי הקבלה אליו קלים יותר, והוא מאפשר להשתלב במהירות למקצוע מבוקש ונדרש בשוק העבודה. רוצים לדעת מה מחכה לכם בתכנית הלימודים? במה תוכלו לעבוד אחר-כך? ואיך תתקבלו? המשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות.

תכנית לימודים במסלול הנדסאי תוכנה
מטרת מסלול הלימודים הוא להכשיר אתכם לעסוק בתכנות, תחזוקת מערכות מחשוב, ניתוח מערכות מיחשוב ועוד. במסגרת הלימודים תערכו הכרות מעמיקה עם מערכות המחשב ותלמדו כיצד לתכנת. תכני הלימוד הספציפיים משתנים ממוסד למוסד אך בדרך כלל תקבלו הכשרה על שפות תכנות כמו JAVA, אסמבלר, C++ , ושפות נוספות. הלימודים נחשבים למאתגרים במיוחד ועל אף שמדובר במסלול קצר (יחסית לתואר אקדמי), הם מצריכים יכולות אנליטיות והתמודדות עם תחומים כמו : מתמטיקה, סטטיסטיקה, אנגלית, ועוד.

תנאי קבלה ללימודי הנדסאי תוכנה
בניגוד לתואר ראשון בהנדסה, במקרה של מסלול הנדסאי תוכנה תנאי הקבלה נחשבים לקלים יותר. אם עבור לימודי תואר ראשון תצטרכו להציג ממוצע בגרויות מעל 90 ופסיכומטרי גבוה במיוחד, כאן תספיק תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים עובר במקצועות מתמטיקה ואנגלית. גם אם אין לכם תעודת בגרות מלאה אך למדתם במכינה קדם אקדמית ייתכן ותוכלו להתקבל ללימודים במסלול. למרות תנאי הקבלה הקלים יחסית, תכנית הלימודים דווקא מאתגרת ומורכבת וכדאי להיות מוכנים לכך.

מה עושים עם תואר הנדסאי תוכנה?
כפי שהזכרנו בראשית דברינו, הביקוש לאנשי תוכנה הוא גדול במיוחד, וגם לכאלה שאינם בעלי תואר ראשון בהנדסת תוכנה. בתור בעלי תעודת הנדסאי תוכנה תוכלו להשתלב ביחידות המיחשוב של חברות שונות בתור אנשי פיתוח תוכנה ותחזוקה. כמו כן תוכלו לעבוד בחברות הייטק במגוון תפקידים וכמובן גם להיות עצמאים ולעסוק בפיתוח ובניית אתרים או בתחזוקתם. האפשרויות הן רבות ומגוונות ובגלל הביקוש הרב אנו מאמינים שתוכלו למצוא עבודה בקלות ובמהירות.