לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בלימודי הנדסאים?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

לימודי הנדסאים

כניסה מהירה לעולם התעסוקה עם ידע פרקטי רב ושימושי

לימודי הנדסאים מאפשרים להשתלב במגוון גדול של משרות בשוק העבודה. מסלולי הלימוד ההנדסאים הם מגוונים ורבים ונחשבים למרתקים במיוחד. תעודת הנדסאי תאפשר לכם לעסוק במגוון מקצועות וליהנות מאפשרויות רבות לעבודה בשכר גבוה.
נתחיל בזה שנאמר שמקצועות ההנדסה אלו מקצועות מבוקשים ביותר בשוק העבודה, מקצועות שנחשבים לרווחיים, מאתגרים ומעניינים במיוחד. נמשיך בזה שנאמר שלימודי הנדסה לתואר ראשון נמשכים על פני ארבע שנים תמימות וכוללים דרישות גבוהות למדי. אלו מכם שחושקים במקצועות אלו אך נרתעים מזמן הלימודים הארוך יכולים לבחור בלימודי הנדסאים שנמשכים על פרק זמן קצר יותר ונחשבים למורכבים מעט פחות. זה לא שהם קלים, הם בהחלט לא! אך יחד עם זאת הם נחשבים לאפשריים יותר לפלח גדול יותר מהאוכלוסייה.


הנדסאי תעשייה וניהול

הנדסת תעשיה וניהול היא בין המקצועות המבוקשים ביותר בשוק ומאפשרת להשתלב במגוון תפקידים בעולם ההייטק היוקרתי והמבוקש. לימודי הנדסאי תעשיה וניהול מעניק תואר של הנדסאי שפותח דלתות רבות בשוק העבודה. במהלך הלימודים תיפגשו עם תכנים מעולם השיווק, הטכנולוגיה, הייצור, מערכות המידע ועוד. הלימודים נמשכים על פרק זמן קצר מארבע שנים (פרק הזמן הדרוש ללימודי תואר ראשון בהנדסה תעשיה וניהול) והם מאפשרים השתלבות בעולם העסקים, השיווק, הייצור ועוד.

הנדסאי בניין

הנדסאי הבניין הפך למקצוע מבוקש ביותר בשנים האחרונות ולכוח עבודה חשוב ומרכזי בעולם הבניין. ככה זה כשענף הבנייה הוא אחד מהענפים המרכזיים והחשובים במדינת ישראל. הנדסאי בניין עוסק בתכנון ובהקמה של מבנים ותכני הלימוד כוללים מושגים וטכניקות מעולם הבנייה. לימודי הנדסאי בניין אלו לימודים מורכבים ומאתגרים הכוללים: בטיחות באתרי בנייה, תכניות בניין,פיקוח בניה, הנדסה, מתמטיקה ועוד. אם תעמדו בכל דרישות הלימודים תוכלו להשתלב בעבודה בפרויקטים גדולים וקטנים של בניה וליהנות ממקצוע רווחי ומעניין וממגוון אפשרויות קידום ופיתוח קריירה.

הנדסאי אדריכלות נוף

מקצוע נוסף שהפך למבוקש במיוחד בשנים האחרונות הוא אדריכלי נוף. ניתן ללמוד את המקצוע במסלול לימודים לתואר ראשון וניתן לבחור בלימודי תואר הנדסאי אדריכלות נוף. האפשרות השנייה תפגיש אתכם עם תכנים מעולם הגינות ותכנון הנוף ותאפשר לכם לעסוק במקצוע מבוקש ומעניין. במהלך הלימודים תרכשו מיומנויות וטכניקות של פיתוח נוף, בחירת צמחיה נכונה והתאמתה לשטח הקיים, נושאים של איכות הסביבה ועוד. בתום הלימודים, ובהנחה שתעמדו בכל הדרישות, תקבלו תעודת הנדסאי אדריכל נוף ותוכלו להשתלב למגוון משרות ותפקידים. הנדסאי אדריכלי נוף יכולים לעבוד בפרויקטים ציבוריים או פרטיים, לעסוק בשטחי גינון ונוף ציבוריים ולמצוא את עצמם עוסקים בתפקיד מרתק הכולל חיבור גדול לטבע ולצומח. הסיבה לביקוש הגדול לאדריכלי הנוף נועדה מההתפתחות המואצת בתכנון הנוף הציבורי והפרטי ומכך שישנה דרישה גדולה לאנשי מקצוע מיומנים בתחום. כמעט בכל פרויקט בניה או תכנון עירוני (או פרטי) מועסק אדריכל נוף שעוסק בפיתוח הגינון ודואג לתכנון מקצועי של הנוף.
ייעוץ לימודים ללימודי הנדסאים - נציג אתר לימודים