הנדסה אופטית

תחום מסקרן ומבוקש שמשלב בין מתמטיקה , פיזיקה ואופטיקה

בוגרי תואר בהנדסה אופטית יכולים לעסוק בתחומי התקשורת, האופטיקה, הרפואה, המחשבים ובתחומים נוספים מעולם ההייטק. הביקוש לבעלי תואר בהנדסה אופטית הולך וגובר ולכם יש הזדמנות לעסוק בתחום מרתק ובעל השפעה גדולה במיוחד. מסלול הלימודים מאתגר וכולל תכנים מעולמות ההנדסה, המתמטיקה, הפיזיקה, הסטטיסטיקה, ועוד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להנדסה אופטית
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מסלול לימודים אלקטרואופטיקה ופוטוניקה לתואר ראשון, שני ושלישי
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
הנדסת אופטיקה
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להנדסה אופטית
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה לומדים בפועל במקצוע הנדסה אופטית?
אין ספק שאם אתם אנשים ריאלים עם סקרנות מדובר במסלול הלימודים האולטימטיבי עבורכם. תוכנית הלימודים עוסקת בין היתר על נושאים מרתקים כגון: אופטיקה, כלכלה למהנדסים, אנגלית מעשית, פיזיקה מודרנית, תכנות, הנדסת חומרים, אלקטרומגנטיקה, מקורות אור ולייזר, קרינה, מיתוג וכמובן איך לא - תורת הקוונטים אשר מהווה קשר הדוק עם המקצוע.

כמה זמן לוקח תואר בהנדסה אופטית?
תואר בהנדסה אופטית הוא כמובן תואר אקדמי מבין המאתגרים ביותר בשוק עם ביקוש אדיר. הלימודים לתואר נפרסים על פני ארבע שנים, תואר בהנדסה אופטית מלמד את כל נושא המכשור הרפואי, תכנות, אלקטרוניקה, תפעול מכונות, פיזיקה מכניקה ועוד. הנדסה ופיזיקה הולכים יחדיו בתחום זה כך שאתם תצאו עם ידע רחב לחיים, שמלמד ומסביר את כל הקשור ל תפעול מכשירים אלקטרוניים וידע רחב בנושא חשמל בכללותו.

איפה ניתן ללמוד תואר בהנדסה אופטית?
מבין כל המסלולים האקדמיים תחום ההנדסה האופטית הוא תחום מתפתח שעדיין חדש אשר קורם עור וגידים. נכון לתחילת 2019, המקצוע נלמד במקום אחד כרגע בארץ במוסדות בודדים אך אין ספק שהוא צובר תאוצה ומדובר באחד המקצועות המרתקים ומאתגרים שתוכלו למצוא. הביקוש אליו גדל מיום ליום וככל הנראה בעת החדשה זהו בין המקצועות החזקים והפרקטים שאתם הולכים ללמוד.