תואר שני בסיעוד

במהלך התואר תגעו במגוון נושאים ותכנים בניהם: סיעוד ילדים, סיעוד קשישים, שיטות טיפול באונקולוגיה, טיפול נמרץ ועוד. הנה כל הפרטים

אתם כבר ממלאים תפקידים של אחים או אחיות מוסמכים ולמרות שאתם מסופקים ומרוצים מתפקידכם, הייתם שמחים להעשיר עוד יותר את הידע והיכולות שלכם. הייתם רוצים ליהנות מאפשרויות תעסוקה נרחבות יותר, להתקדם לתפקידים משמעותיים אפילו יותר, ולשכלל את היכולות המקצועיות שלכם. תואר שני בסיעוד הוא התשובה לכל הרצונות והחלומות שלכם! זהו תואר מתקדם ומבוקש שמתאים בדיוק בשבילכם.
תואר שני בסיעוד - למי זה מתאים ואיך מתקבלים?
לימודי סיעוד לתואר שני מיועדים לבוגרי תואר ראשון בסיעוד או בתחומים דומים כמו מדעי החיים או מדעי הרפואה. ברמת העיקרון התואר מיועד לאחים ואחיות מוסמכים שלמדו סיעוד בתואר ראשון , אך במקרים מסוימים אפשר להתקבל אליו גם עם רקע מעט שונה (ולעשות מבחנים או לימודי השלמה במידת הצורך). תנאי הקבלה ברוב מוסדות הלימוד כוללים ממוצע של לפחות 80 בתואר הראשון ותעודת אח/אחות מוסמכים. בחלק ממוסדות הלימוד תצטרכו לעבור בחינת קבלה כדי לבחון את מידת התאמתכם ללימודים.

מקומות מומלצים ללימודי תואר שני בסיעוד
אוניברסיטת חיפה, בן גוריון שבנגב, האוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת תל אביב והמכללה האקדמית צפת הם חלק מהמקומות שבהם ניתן ללמוד תואר שני בסיעוד. בכל אחד מהמקומות תכנית הלימודים מעט שונה ולכן כדאי לבחון בדיוק מה כל מוסד לימודים מציע. גם ימי הלימוד הם מעט שונים אך ברוב המקומות תכנית הלימודים מותאמת לאנשים עובדים כך שתוכלו להמשיך לעבוד במקצוע ולשלב ביחד עם זה את לימודי התואר השני.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר שני בסיעוד
באמצעות תואר שני בסיעוד תוכלו להתקדם מקצועית וליהנות מהזדמנויות תעסוקה רבות יותר. כך למשל תוכלו לעבוד כאח/אחות ראשיים, אחראי מחלקות בבתי חולים, מדריכי סטודנטים לסיעוד, להשתלב במחלקות סיעודיים של מרכזיים פרטיים, וכמובן לעסוק במחקר. זהו תואר מרתק ומגוון שמהווה מקפצה משמעותית בחיים המקצועיים. ישנה אפשרות ללמוד תואר שני בסיעוד עם תיזה או בלי תיזה לבחירתכם.