לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בתואר שני בפסיכולוגיה?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

תואר שני בפסיכולוגיה

גם אם אין לכם חלום לעבוד כפסיכולוגים MA בפסיכולוגיה הוא תחנה שתפתח לכם דלתות רבות לתפקידים מגוונים ומעניינים

קיימים מספר מסלולי לימוד לתואר שני בפסיכולוגיה וכל אחד מהם נחשב למרתק, מאתגר ויוקרתי. ניתן ללמוד את התואר במכללות ובאוניברסיטאות ברחבי הארץ וברוב המקרים הוא נמשך כשנתיים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות לימוד לתואר שני בפסיכולוגיה
אם החלום שלכם הוא לשבת "על ספת הפסיכולוג" אבל מהצד השני, תואר שני בפסיכולוגיה הוא בהחלט צעד שתצטרכו לעבוד בדרך להגשמת החלום.

חולמים להיות פסיכולוגים? זה המסלול שעליכם לבחור

הדרך לתעודת פסיכולוג מוסמך ומורשה היא ארוכה וכוללת שורה של התנסויות לצד לימודים. תואר שני בפסיכולוגיה הוא תנאי הכרחי בדרך והוא חייב להיות במסלול של פסיכולוגיה קלינית. לא קל להתקבל למסלול הזה (ואפילו קשה מאוד) מהסיבה שיש מעט מאוד מקומות בכל שנה והתחרות עליהם היא קשה. תנאי הקבלה למגמה הקלינית משתנים ממקום למקום אך לרוב הם יצריכו מכתבי המלצות, ציון מבחן מתא"ם, ימי הערכה, שאלון אישי וכמובן ממוצע ציונים מהתואר הראשון. זה נחשב למסלול המאתגר והמבוקש ביותר וניתן ללמוד אותו במספר מכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ.

מסלולים נוספים בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה

לצד המגמה הקלינית ישנם מסלולים נוספים שאמנם לא יהפכו אתכם לפסיכולוגים, אך בהחלט יאפשרו לכם לעסוק במגוון תפקידים. מסלולי הלימוד שמחכים לכם כוללים בין היתר: תואר שני בייעוץ ארגוני, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיית ספורט, פסיכולוגיה שיקומית ועוד מספר מסלולים מרתקים במיוחד. תנאי הקבלה משתנים ממקום למקום אך ברוב המקרים יש צורך בתואר ראשון בפסיכולוגיה כתנאי סף. במסלולים ספציפיים ניתן להתקבל גם עם תואר ראשון בתחומים אחרים.

תנאי קבלה ומקומות מומלצים ללמוד MA בפסיכולוגיה

כפי שציינו תנאי הקבלה כוללים ברוב המקרים תואר ראשון בפסיכולוגיה, פרט למקרים יוצאי דופן. בנוסף לזה פעמים רבות יהיה צורך בביצוע מבחן מתא"ם שהוא למעשה מבחן מיון לקראת לימודי תואר שני בפסיכולוגיה. הצלחה במבחן אינה התנאי הבלעדי לקבלה לתואר ולעתים יהיה צורך גם בראיון אישי, מכתבי המלצה מגורמים משמעותיים ודברים נוספים. ניתן ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה במספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ בניהם: אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת אריאל, המרכז הבינתחומי בהרצליה, אוניברסיטאות בר אילן וחיפה ועוד.
קורס ברמנים בברמסטר לימודי משפטים לימודים במטואר פסיכומטרי