להעמיק במחקר, תיאוריה ומדיניות בתחומי הקרימינולוגיה

תואר שני בקרימינולוגיה

אחד התחומים המרתקים ביותר בלימודים האקדמיים הוא ללא ספק קרימינולוגיה. מדעי הפשע ומה מסתתר מאחוריהם זה דבר בהחלט מאתגר. תואר שני בתחום זה יפתח לכם המון דלתות.
תואר שני בקרימינולוגיה - למי מתאים
אין ספק שזהו תחום מרתק במיוחד. להבין מה עובר במוחם של אנשים אשר התנהגותם חורגת מהנורמות. למה זה קורה? איך פושעים עובדים? תחום הקרימינולוגיה מתייחס להיבטים הסוציאליים, משפטיים, פסיכולוגיים והתנהגותיים של עולם הפשע ושל פושעים בכלל. תואר שני בתחום מיועד לאנשים שרוצים לעבוד במקצוע זה ורואים עצמם מתברגים לתוך עולם הקרימינולוגיה. דוקטורט בתחום יפתח לכם דלתות ויעניק לכם שכר יותר גבוה.

עבודות בתחום הקרימינולוגיה
מחזיקי תואר שני בקרימינולוגיה יוכלו להשתלב בעבודות ומוסדות כמו בשירות בתי הסוהר, משטרה, חינוך, מוסדות שיקומיים, מוסדות סוציאלים, מוסדות ממשלתיים ועוד. אתם תוכלו לשקם עבריינים צעירים, תוכלו לחקור למה הם מתנהגים בצורה שסוטה מהמישור הרגיל של החברה ותוכלו ממש להיכנס לתוך ראשם.

מסלול לימודי לדוקטורט בקרימינולוגיה
זמן התואר השני הוא בערך שנתיים, תלוי במוסד הלימודי שבחרתם. בין מסלולי הלימוד ניתן למצוא - קרימינולוגיה חברתית שיקומית, קרימינולוגיה והחוק, קרימינולוגיה כללית וקרימינולוגיה קלינית. אין ספק שתחום זה הוא בין המרתקים ביותר שתוכלו למצוא במוסדות הלימוד השונים.