תואר שני בחינוך מיוחד

זכות גדולה לעסוק במקצוע עם משמעות אדירה

אין ספק שהרצון של כולנו בחיים הללו הוא לתרום משהו מעבר, להשאיר חותם, לעסוק במשהו שאנחנו אוהבים. אם אתם מסוג זה של אנשים, אתם בהחלט צריכים ללמוד תואר שני בחינוך.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בחינוך מיוחד
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר בחינוך מיוחד ותעודת מורה מומחה בלקויות למידה
הלימודים מתקיימים ב: מועצה אזורית באר טוביה (ניתן להגיע ברכבת)

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בחינוך מיוחד
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
להשפיע על דור העתיד!
אתם כרגע מחפשים מה ללמוד לתואר השני שלכם, מתלבטים אם להמשיך באותו במסלול או לעשות הסבה ולעבור למקצוע אחר, אולי אתם קצת בדילמה כי אתם רוצים מצד אחד עבודה עם שכר גבוה מצד שני סיפוק. ובכן יש לנו פתרון עבורכם! תואר שני בחינוך! היתרונות רבים. ב-תואר שני בחינוך אתם תוכלו לנתב את כל הידע המקצועי שלכם בתחום ולעסוק בעבודה שתיתן לחייכם ערך מוסף, אתם תוכלו לתרום לחברה ולדור העתיד ועוד! אנושיות היא מעל הכל ותואר שני בחינוך נותן  לכם הסטודנטים אפשרות להוציא אותה החוצה.

לימודים שהם זכות
תואר שני בחינוך מיוחד זה לא עוד סתם תואר, זה זכות אדירה להשפיע על העתיד עם החינוך שלכם כאנשי מקצוע. אתם לא זקוקים לשום אוניברסיטה כדי ללמוד חינוך מיוחד. ישנם המון מכללות בארץ שמלמדות אתכם את המקצוע ב-מקצועיות ויעילות בלי לבקש מכינה, תנאי קבלה קשים או ציוני בגרות או פסיכומטרי מרקיעי שחקים. ב-מכללה אתם עושים את מה שאתם אוהבים בצורה הרבה יותר קלה ונוחה. יש לכם הזדמנות אדירה להיות מאלו שמפתחים ומגדלים את הדור הבא כאן. ילדים עם קשיים הזקוקים לחינוך מיוחד הם הלב של הכל מערכת החינוך והם דורשים יותר יחס ומקצועיות. לכם יש את היכולת לתרום להם מהידע שתלמדו מהתואר ולפתח אותם.

תואר שני בחינוך מיוחד שכר
אתם בהחלט חושבים על השכר אבל גם הסיפוק חשוב לכם? כדאי שתשימו על מאזניים מה יותר חשוב לכם. פה אי אפשר גם וגם. במקצועות חינוך לצערנו אין שכר גבוה כמו בהנדסה, משפטים, מנהל עסקים או הייטק. הסיפוק המנטלי פה גובר על השכר וכל מי שעובד במקצוע זה יוכל לומר לכם שאולי השכר נמוך ונע בין 6-8 אלף אבל בהחלט לעבוד עם ילדים או נוער מיוחד ה דבר מדהים וזכות ענקית.