תואר שני בהנדסה כימית

מסלול לימודים שהוא גם מעניין ומסקרן, גם פרקטי ושימושי וגם מהווה קרש קפיצה משמעותי

לימודי הנדסה כימית לתואר שני יכולים לקדם אתכם ולסייע לכם לפתח את הקריירה שלכם. מדובר בתחום בעל חשיבות מרכזית ובוגרי התואר נחשבים למבוקשים ביותר בשוק העבודה. במהלך הלימודים תוכלו לבחור בין מסלול מחקרי עם תזה שיפתח לכם דלת ללימודי דוקטורט, לבין מסלול לימודים ללא תזה. בתום הלימודים תוכלו לעסוק במשרות פיתוח ומחקר בחברות פרטיות, ציבוריות או באקדמיה.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בהנדסה כימית
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הנדסה ירוקה עם תזה - דגש על חקר, ניתוח מעמיק, ביצוע אינטגרציה ויצירת מומחיות
הלימודים מתקיימים ב: אשדוד, באר שבע
תכנית רחבה שתעמיק ותרחיב לכם את הידע בתחום
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
מסלול תואר שני בהנדסה כימית
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בהנדסה כימית
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
האם כדאי ללמוד תואר שני בהנדסה כימית?
אתם כרגע נמצאים במצב טוב אך מעט מבלבל. אתם סטודנטים אשר סיימו תואר ראשון ומתלבטים כיצד להמשיך את המסלול הלימודי שלכם. זה בהחלט לגיטימי. לפתע עלתה לכם המחשבה על לימודים בהנדסה כימית ו-האם זה כדאי? בוודאי שכן! תואר שני בהנדסה כימית יקנה לכם תקופת לימודים מעניינת ופוריה. אתם הולכים להתברג בקלות לתוך עבודות וארגונים מהחשובים בארץ ותהיו בעלי זכות להוביל שינויים עצומים בתחום הכימיה - התחום שכנראה אהוב עליכם (אחרת לא הייתם מתעניינים בו).

מה לומדים בהנדסה כימית?
חושבים איך להתקדם בחיים ולפרוץ את הגבולות? רוצים מקצוע עם שכר גבוה? המהנדסים הכימיים עוסקים במגוון רחב והמכובד של תפקודים. הם אחראים על תהליכים כימיים מורכבים, מתכננים מוצרים בתנאי מעבדה, מקימים מפקחים על מפעלי כימיה ומלווים אותם בעבודתם ועוד. עם זאת הם אחראים על שמירת איכות הסביבה, חיסכון באנרגיה ויצירת עולם טוב יותר.

נושאי הלימוד בתואר שני בהנדסה כימית
אין לכם מה להיות שבוזים, חצי מהדרך כבר מאחוריכם. עכשיו רק נשאר התואר השני ואתם כבר במעמד כבוד מבחינה לימודית.בתואר שני בהנדסה כימית, אתם תלמדו נושאים כמו נוזלים מורכבים, מתכות,הנדסה ביוכימית, חומרים אלקטרוניים, חומרים מרוכבים ועוד דברים שיעשירו את עולמכם בתחום שאתם כל כך אוהבים.