תואר שני ביהדות

לימודים מרתקים שמרחיבים את הדעת והאופקים ופותחים את המחשבה

היהדות טומנת בחובה כל-כך הרבה תחומים בניהם ניתן למנות: היסטוריה, תרבות, אמנות, פילוסופיה ועוד המון אחרים. במהלך לימודי תואר שני ביהדות תזכו לעסוק בצורה מורחבת בנושאים האלו ולהעמיק את הידיעות שלכם בתחום. הלימודים כוללים מחקר ולמידה של ידע עיוני והם מתאימים לאנשים סקרנים שמחפשים תחום לימודים ייחודי. בסוף הלימודים תוכלו לנצל את הידע שצברתם לעיסוק במגוון רחב של משרות ותפקידים בתחומי המשפט, תרבות, היסטוריה, הוראה, אקדמיה ועוד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני ביהדות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר בהתמחות תרבות עם ישראל
הלימודים מתקיימים ב: מועצה אזורית באר טוביה (ניתן להגיע ברכבת)
תואר שני בלימודי יהדות
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני ביהדות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר שני ביהדות - כל המשמעויות
אתם אחרי התואר הראשון ומחפשים תואר שני מרתק וחדשני? משהו שלא כולם לומדים? משהו שתרגישו מחוברים אליו? תואר ביהודות הוא מה שאתם מחפשים. תואר ביהדות מדבר על הפולקלור היהודי ועל התרבות היהודית לכל גווניה. לימודים אלו נחשבים ייחודיים ומרתקים, הם נוגעים בשלל נושאים ונוגעים לתחומים כלליים רבים כגון גאוגרפיה, מקרא, היסטוריה יהודית, תרבות מזרח התיכון, הדת היהודית, ארץ ישראל, המנהיגים היהודים ועוד שלל דברים עמוקים על העם היהודי. לימודים אלו נושקים לתחום מדעי הרוח והם בין התארים המאתגרים ביותר.

מה לומדים בתואר ביהדות?
אל תרגישו לא בנוח, לא הרבה יודעים באמת מה לומדים בתואר ביהדות, בשביל זה אנחנו כאן. בלימודי יהדות אתם הולכים להיכנס לעולם מסתורי ומעניין בצורה מובהקת אשר ילמד אתכם בין היתר תרגומים עתיקים, קבלה, ספרות חז''ל, חסידות, בלשנות, ארכיאולוגיה, פוליטיקה עברית, פילוסופיה עברית ועוד.

למה דווקא תואר שני ביהדות ולמי זה מתאים?
אתם אשר רוצים לעסוק במשהו חדשני שיוצא מחוץ לקופסא, להרגיש קרובים לשורשים שלכם, לחקור את המנהגים וההיסטוריה שלכם, בהחלט מתאימים ללימודי תואר שני ביהדות. תואר שני ביהדות מתאים לאנשים אשר מרגישים צורך לחקור את המקורות היהודים, את היהדות על בוריה, מתעניינים בשפה היהודית ורוצים לדעת הכל על הדת, ארץ ישראל ועם ישראל. מקצוע זה מתאים גם לחילונים וגם לדתיים כאחד. יתרון מובהק לתואר הראשון הוא העובדה שהוא יקנה לכם יותר עבודות בתחום, יותר ידע מקיף שלא לומדים בתואר ראשון ויהפוך אתכם לדוקטורים ליהדות.