תואר שני במנהל עסקים

מסלול לימודים מגוון שיכשיר אתכם לתפקידים ניהוליים בתחומים רבים

תואר שני במנהל עסקים מתאים למי שעוסק בתחומי שיווק, ניהול, מחקר, פיתוח ועוד. מסלול הלימודים כולל תכנים עיוניים לצד התנסויות מעשיות שיכינו אתכם לתפקידים בכירים בשוק העבודה. הלימודים נמשכים בין שנה לשנתיים (תלוי במוסד הלימודים ובתכנית שתבחרו) ובסופם תיהנו מקרש קפיצה מקצועי ומשלל אפשרויות חדשות שייפתחו בפניכם.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במנהל עסקים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תורמים לפיתוח הקריירה שלכם באמצעות תוכנית ייחודית במגוון תחומים
הלימודים מתקיימים ב: נתניה
תוכנית הלימודים שלנו תעניק לכם יתרון תחרותי משמעותי מול האחרים
הלימודים מתקיימים ב: אור יהודה
תכנית לימודים לתואר שני במנהל עסקים שיתרום לכם רבות בזירות העסקיות ויצייד אותכם במיומנויות חיוניות
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
תכנית בעלת ראייה הוליסטית ומעמיקה בתחום הניהול.
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
מסלול לימודי תואר שני במנהל עסקים - M.B.A
הלימודים מתקיימים ב: רחובות
תואר שני מנהל עסקים
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במנהל עסקים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
למה כדאי לעשות תואר שני במנהל עסקים?
אם יש לכם חלום להתקדם לתפקידים בכירים בעולם העסקים, תואר שני בתחום הוא קרש הקפיצה שלכם. מנהל עסקים הוא מקצוע אשר נחשב בין המבוקשים ביותר כיום בארץ. בגלל התפוצה הרחבה שלו, יש צפיפות עובדים בשוק מה שיוצר מצב שאין ביקוש למקצוע הזה אלא אם כן יש לך דוקטורט בתחום. התואר השני יביא לכם את היחוד שאתם צריכים בשביל להתעלות בתפקיד זה ולהצליח בו למרות שהוא בין המוכרים והמלומדים בארץ.

למי מיועד תואר שני במנהל עסקים?
תואר שני במנהל עסקים יקדם אתכם לחברות וארגונים בכירים, יגדיל לכם את הארנק ויתן לכם את הכלים לנהל עסק משלכם. תחום מאתגר זה מיועד לסטודנטים אשר שואפים לנהל עסק בעתיד, לפתוח מקום עבודה, לנהל עסק עצמאי, להתברג בתפקידים בכירים בחברות גדולות, לשנות ולתקן דברים פגומים בחברות שלא מנהלות את עסקן כראוי, ועוד. מאז המהפכה התעשייתית והתפתחות הטכנולוגיה, מנהל עסקים הפך להיות עמוד תווך המקשר בין העסק לבעליו וכך גורם לו להכניס יותר שכר.

מה לומדים בתואר שני במנהל עסקים?
אתם הולכים להכיר וללמוד מקרוב נושאים כמו חשבונאות, כלכלה, מתמטיקה, ניהול, משק לאומי, ארגונים, שיווק, מימון,  ניהול משאבי אנוש ועוד נושאים רבים אשר יהפכו אתכם למומחים בכל הקשור בניהול עסקי. מוסדות לימוד אפשריים לדוגמה: מכללת נתניה, אוניברסיטת בר אילן, מכללת אונו, המכללה למנהל, המרכז האקדמי פרס ועוד. אורך התואר הוא בין 3 שנים ל-4 שנים הכל תלוי בשעות ובתנאים של המוסד האקדמי בו בחרתם. תנאי הקבלה לרוב הן פסיכומטרי מעל 600 וממוצע בגרויות של 85 ומעלה.