תואר שני במשפטים

תואר מרתק שמאפשר העמקת הידע והתפתחות אישית ומקצועית במגוון רחב של תחומים

לימודי תואר שני במשפטים מתאימים לבוגרי תארים מגוונים שמחפשים דרך להתקדם אל תפקידים בכירים ומעניינים יותר. מסלול הלימודים נחשב למעניין במיוחד וכולל תכנים מעולמות המשפט, עריכת הדין ועוד. הכלים והידע שתרכשו במהלך הלימודים יכול לשמש אתכם במגוון רחב של משרות ותפקידים. ניתן ללמוד את התואר במכללות ובאוניברסיטאות ברחבי הארץ ובחלקן אף תמצאו מסלול לימודים שמתאים לאנשים עובדים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במשפטים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מסלול לימודים נוח - התמחות לבחירה - תכנית שמקנה כלים מחקריים
הלימודים מתקיימים ב: הוד השרון
תואר שני במשפטים (עם אפשרות לתזה) תכנית יוקרתית וממוקדת מטרה
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
משפטים - לימודים לתואר שני
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במשפטים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הדרך שלכם להתברג בתפקידים בכירים בעולם המשפטים מעולם לא נראו קרובים יותר. עברתם תואר ראשון ועכשיו נראה לכם מתאים ללמוד לתואר שני במשפטים, כנראה שאתם עושים את הדבר נכון. אתם בטח מודעים לעובדה, שמשפטים הוא אולי המקצוע הכי מבוקש בעולם האקדמי. השוק מוצף בו ויש אין סוף עורכי דין אשר ממלאים את בתי המשפט בישראל. בשביל להתברג לתפקיד או לארגון/חברה יהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי אם אין לכם תואר שני במשפטים. תואר ראשון לא תמיד מספיק בתחום זה בשביל להרוויח משכורת מספקת. בשביל לגרום לעצמך לקבל יותר תפקידים הקשורים למקצוע מוצף זה אשר בחרתם ללמוד, דוקטורט הוא אופציית כמעט חובה.

התואר שימצא לכם הזדמנויות חדשות בקריירה
אז מה בעצם אתם תקבלו מלימוד תואר שני? תואר שני לא רק יגביה לכם את השכר אלא גם יקדם אתכם בתחום המגוון התעסוקתי. אתם תקבלו ארסנל של עבודות בתחום וזהו יתרון עצום. תואר במשפטים לא נגמר רק בעריכת דין בבית המשפט. אתם תוכלו להמשיך ממנו להסבה לגישור, תוכלו לבחור בדיני משפחה/ פלילי/ תוכלו לעבוד בארגונים, גופים צבאיים, משטרתיים, ממשלתיים ועוד, כל זאת תלוי בכם. הקריירה שלכם הולכת לקפוץ פלאים ואתם סוף סוף מתחילים לשחק במגרש של הגדולים.

יתרון הלמידה
אתם לפני לימוד לתואר ודאי מחפשים הכל פיסת מידע או סיבה ללמוד דווקא את זה. הלמידה במקצוע המשפטים בהחלט לא קשה מידי, התואר השני אורכו בין שנתיים לארבע שנים, בדרך כלל תנאי הקבלה משתנים לפי מוסד הלימודים שבו בחרתם ללמוד. בגלל שמקצוע זה נפוץ במיוחד, אין כמעט מכללה או אוניברסיטה עם פקולטה למשפטים אשר לא מלמדים לתואר שני זה וכך, לכם נוצר מגוון עצום של מוסדות לימוד והבחירה הרבה יותר קלה, מותאמת אישית, קרובה לבית ונוחה. המשכורות למסיימי תואר שני במשפטים הן גבוהות ועל זאת תלוי בתחום ההתמחות שבחרתם.