תואר שני במערכות תבוניות

תואר מתקדם באחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם ההייטק

מדובר במסלול לימודים חדשני ורלוונטי שכולל עיסוק בנושאים מבוקשים ביותר. במהלך הלימודים תעמיקו את הידע והיכולות שלכם ותוכלו להפוך למומחים מקצועיים בתחום. נושאים כמו מציאות מדומה, חיישנים , עזרים חכמים, מערכות ביומטריות ונושאים נוספים יהיו חלק מתכנית הלימודים בתואר ולאחר הלימודים יפתחו בפניכם אפשרויות רבות  במיוחד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במערכות תבוניות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר שני במערכות תבוניות
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במערכות תבוניות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
במה תואר שני במערכות תבוניות עוסק?
אם בחרתם ללמוד תואר שני במערכות תבוניות יש לכם מוח שחושב מחוץ לקופסא וזה נהדר! האם ההיסטוריה של המחר מרתקת אותך? תואר שני במערכות תבוניות זהו התחום בשבילך. מדובר על תואר שני באחד מן המקצועות הנחשקים והמעניינים ביותר בעולם. טכנולוגיה מתקדמת עם המון תבונה נמצאים במקצוע זה. שלא לדבר על משכורת גבוהה. תואר שני יקדם אותך להתברג באחד מן המקצועות הטובים שיש. אתה הולך ללמוד על מערכות מידע, חיישנים, מערכות ביומטריות, אותו אלגוריתמים ועוד.

למי מומלץ ללמוד תואר שני במערכות תבוניות
אתם אשר מחזיקים בתואר ראשון ורוצים להתקדם ולרכוש השכלה נוספת ומאתגרת עם שכר גבוה בחוץ, תשמחו לדעת שתואר שני במערכות תבוניות עונה על הצרכים שלכם. תואר שני במערכות תבוניות מתאים לסטודנטים אשר העולם הטכנולוגי קוסם להם והם מעוניינים להביא את העולם אל העתיד. קידמה, חדשנות, הרצון להוליד סטארטאפים וחשיבה חדה שיוצאת מהקופסא, אלו התכונות שצריך בשביל לעסוק במקצוע זה. תואר שני בתחום זה הוא בין המסקרנים ביותר במוסדות האקדמיים ולכן אין מה לחשוש מעוד תואר משעמם או לימודים ללא עניין.

תנאי קבלה ונושאי הלימוד בתואר שני במערכות תבוניות
אתם ודאי יודעים כבר מהתואר הראשון שכאמור לא כולם יכולים להתקבל לתואר שני. תנאי הקבלה למעוניינים הם קודם הכל להחזיק בתואר בוגר במקצועות כמו: הנדסה, סטטיסטיקה, מתמטיקה, או מדעי המחשב. ממוצע התואר הראשון צריך להיות עם ציון 80 ומעלה. נושאי הלימוד בתואר מגוונים ושונים. לדוגמה: חיזוי סדרות, למידה חישובית, למידה עמוקה, חיישנים ואותות, עיבוד שפות, אלגוריתמים ועוד. תתפתחו בתחום והתחילו את הלמידה בהנאה וברצון.