לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בתואר שני בעבודה סוציאלית?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

תואר שני בעבודה סוציאלית

להתמקצע ולהתפתח בתחום טיפולי בעל אחריות חברתית עצומה

בוגרי תואר ראשון בעבודה סוציאלית שרוצים להעמיק את הידיעות והיכולות שלהם יכולים להשתלב ללימודי תואר שני שיפתח בפניהם דלתות נוספות. ניתן לבחור בהתמחויות שונות ולבחור מבין מספר כיוונים את זה שמעניין אתכם ביותר. במהלך הלימודים תרכשו כלים, תעמיקו בתיאוריות, תשתלבו בהתנסויות מעשיות ותקבלו הזדמנות לצמוח ולהתפתח מבחינה אישית ומקצועית כאחד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות לימוד לתואר שני בעבודה סוציאלית
סטודנטים אשר לומדים תואר בעבודה סוציאלית יוכלו להתברג במגוון תפקידים במשטרה, בצבא, בארגונים ממשלתיים, חברות ועוד. ניתן גם להמשיך לתואר שני ושלישי בתחום או לעשות הסבה לפסיכולוגיה, סוציולוגיה, כוח אדם ועוד. אתם תעבדו בארגון מסודר עם תנאים מעולים והגנה על זכויותיכם כך שהדבר בהחלט משתלם.

סיבות טובות ללמוד תואר שני בעבודה סוציאלית?

אם אתם חושבים על ללמוד תואר שני בעבודה סוציאלית אתם כנראה מסוג האנשים אשר רוצים להתפתח כמה שיותר בעבודה ולהתקדם. ישנם המון מקצועות ותארים שאתם תוכלו ללמוד כסטודנטים. אך מבין כל התפקידים, עבודה סוציאלית הוא בהחלט בין הערכיים ביותר שניתן למצוא. זהו תפקיד שמתאים לאנשים עם יכולות הכלה ונפש חזקה אשר מחפשים ערך נוסף לחיים ומעוניינים בנתינה בקבלה שונה מלבד המשכורת. אתם תוכלו לחולל פלאים ולתרום לחברה רבות עם תואר בעבודה סוציאלית. במקצוע זה אתם תלוו אנשים עם המתמודדים עם בעיות ומצוקות, תדווחו על תפקודם והמשך הטיפול בהם.

למי תואר שני בעבודה סוציאלית מתאים?

לפני שאתם זזים למוסד הלימודי שבחרתם כדי להתחיל ללמוד, תחשבו רגע, האם תואר שני בעבודה סוציאלית מתאים לכם ואם כן, למה? ישנם סיבות רבות לכך. לימודים אלו ב-שונה מהרבה אחרים, פחות מתגמלים כלכלית אך מתגמלים ערכית הרבה יותר מרוב התפקידים שיצא לכם להכיר. מקצוע זה מתאים לאנשים עם תכונות כמו עזרה לזולת, תרומה לאחר, עשיית טוב ועוד. רגישות סובלנות והכלת כאב של האחר הן תכונות חשובות כאן. הדגש הוא לא על משכורת גבוהה, מי שעובד בתחום זה עושה זאת כי הוא חש צורך לעזור.
קורס ברמנים בברמסטר לימודי משפטים לימודים במטואר פסיכומטרי